Kadın, Kadınlar Sitesi

Taş İşlemeli Duvar Saati Modelleri

11.11.2014
5.355
Sponsorlu Bağlantılar
Taş İşlemeli Duvar Saati Modelleri

Hanımlar evleri için seçecekleri aksesuarlarda en şık modelleri arayış içerisinde olmalarından dolayı evlerde yer alan bu tasarımlar da farklılık aramaktadırlar. Mesela salonların olsun mutfakların olsun veya diğer evlerinizin bulunması istediğiniz mekanlarda muhakkak duvar saatleri yer almaktadır. Bu sebepten dolayı hem farklılığı hem de şıklığı duvar dekorasyonuna dahil edebilmek amacı ile kuşkusuz ki gözlere ve zevklere hitap eden tasarımlar en doğru kararı sunacaktır. Çünkü artık evlerde yapılacak olan dekorasyonlarda öncelik olarak modernliğe ve dekoratifliğe ayrı bir ağırlık verilmektedir. İşte bu yüzden de duvar saatlerine özellikler veren ve adeta onları şıklığı sunabilecek nitelikler de bulunan taş işlemeli duvar saati modelleri ile sağlama olanağınız olacaktır. Zaten bu duvar saatlerinin çoğunluğunda hem modernlik hem de dekoratifliği yansıtabilecek düzeyler de tasarlanmasına ayrı bir özen ve dikkat verilmektedir. Mesela farklı figür ve şekil verilerek bu uygulanan figürlerin üzeri en değerli taşlardan oluşan taş işlemeler ile yapılmış ve saatlerin daha şık modellerden oluşmasına yardımcı olunmuştur.

Ayrıca bu taş işlemeler beyaz renk ile yapılsada renkli taşların kullanılmasına da olanak sağlanmıştır. Çünkü renkli taşlardan oluşan ve estetik güzellikler ile buluşturularak modelin tamamlanması sonucunda yaratacağı ve dekorasyona kazandıracağı şıklığı sizler de beğeneceksiniz. Bazen seçilen taşlar modelde tercih edilen renkler ile dizayn edilmiş bazende bir çok renklerden oluşan taşlar ile zenginlikleri kazanan tasarımlardan oluşmasına izin verilmiştir. Bu nedenlerden dolayı da kullanım alanlarına göre de farklılık verilmeye çalışılmıştır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Şöyle ki mutfaklara özel tasarımlar içerdiği gibi salonlara olsun yatak odalarına olsun ve hatta iş yerleri ve ofislerde olmak üzere bir çok mekanlara özel modeller tasarlanmaya çalışılmıştır. Çünkü artık aksesuarlarda ve duvar saatlerinde değişimin bu şekilde oluşmasından dolayı tercihlerin bu tarzda olmasına dikkat edilmiştir. Mesela salonlarınızda çiçeklerden oluşan bir güzelliği ve hoşluğu yaratabilmek için bu taş işlemeli duvar saatlerinden tercih edebilirsiniz. Nedeni ise bu modelin orta kısmı sadece saat görünümünden oluşmakta ve kenar kısımları kıvrımlı dallar şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca bu kıvrımlı dalların üzerine taş işlemelerini taşların oluşturduğu çiçeklerden sağlanmaktadır. Böylece en şık duvar saatini salonunuzda bulunduracağınız gibi özel bir modeli de duvar dekorasyonuna kazandırmış olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.