Kadın, Kadınlar Sitesi

Taşlı Alyans Modelleri

09.12.2013
4.684
Sponsorlu Bağlantılar
Taşlı Alyans Modelleri

Alyanslarda görsellik açısından ve daha değerli olması adına çok hoş denecek düzeyde yapılan değişiklikler sayesinde evliliğe ilk adım atacak gençler tarafından oldukça çok beğenilmektedir. Geçmiş dönemlerde alyanslar genellikle klasik modellerden oluşması sebebi ile farklı tarzlar şeklinde tasarlanması sizlerinde ilgisini çekecek ve son zamanlar da uygulanan ve gözlerde farklılık yaratan taşlı alyans modelleri ile ömür boyu parmağınızda taşımanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Herkesin zevkleri ve tercihleri ayrı olmasından dolayı sarı altın veya diğer altın ayarlarına uyarlandığı gibi gümüşler ile de çok şık aynı zamanda da muhteşem alyanslar elde edilerek beğenilerinize sunulmuştur. Ayrıca artık siyah renklerde bu alyans modellerinde yerini alarak adeta renk katmakta ve farklı tarzlar şeklinde parmağınıza kusursuzca sunulmaktadır. Siyah hazırlananlarda sadece siyah renk ile yapılarak orta veya yan kısımlarına eksiksiz bir şekilde taşlardan pırlanta veya inciler dizilerek ilgi çekmeyi başaran modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Sade siyah dışında tasarlananların yanı sıra sarı altın ile birlikte kullanılarak gösterişi de yakalamayı ihmal etmeyen modeller olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Son yani yeni trendler içerisinde ise renkli alyanslarda favori olarak göründüğünden dolayı gümüş veya altın ayarları ile birlikte her renk taş ile donatılarak hem ağır görünümler elde edilmiş hem de gösterişli olması sağlanmıştır. Sizler de klasikten uzak ve son trendlerden alyans seçimi yapmak istiyorsanız işte bu yeni tasarlanan alyanslar ile mükemmelliği yakalayabileceğiniz gibi parmaklarınıza da renk katacaksınız. Bazı modellerde ise daha anlamlı olması için iki alyans birleştirildiği zaman kalp şekli ortaya çıkmakta ve bazılarında ise sonsuzluk sembolü ile anlamlı olduğu kadar çok değerli alyanslar yapılmıştır. Hanımların biraz daha gösterişli olması için de taşlar birleştirilerek çiçek veya farklı simgeler uygulanmış bu da bayanların dikkatinden kaçmamıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kısacası her alyansın ayrı bir duyguyu ve şıklığı sergilemesinden dolayı sizlerin parmaklarınız da daha anlamlı ve farklı bir güzellik içerisinde bulunacağından dolayı zevkinize hitap edecek şekilde ve trendi parmağına taşıması kolay olacaktır. Düşündüğünüz veya gönlünüzden geçen her çeşit gümüş olabilir, altın olabilir her ne altın ayarı olursa olsun mutlaka sizlere hitap eden modeli bulabilecek ve ömür boyu parmağınızda taşıyacaksınız. Bu nedenle de tercihinizi son trendlerden ve farklı bir stilde hazırlanan alyans modellerinden yana kullanacaksanız  işte sizlere sunulan bu byük fırsatlardan yararlanmanın tam zamanı diyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.