Kadın, Kadınlar Sitesi

Tepsi Sehpa Modelleri

11.06.2015
5.399
Sponsorlu Bağlantılar
Tepsi Sehpa Modelleri

Son tasarım mobilya modellerine renk vermeyi başaran ve salonlara farklılık yaratan tepsi sehpa modelleri ile sizlerde çok kullanışlı sehpaları elde edeceksiniz. Ayrıca bir çok farklı ebatlarda hazırlanması ve özellikle zigon sehpaların oldukça parlak bir görünüme sahip olması nedeni ile salon dekorasyonu tasarımlarına değişimi yaratacaktır. Çünkü zigonlar son günlerde sıkça mobilya seçimlerinde yer aldığını fark etmekteyiz. Genellikle modern ve dekoratif şekilde kendini sergilemesi ve takım şeklinde tercihlere sunulmasından dolayı evlerinize hoş bir değişimi sunacaktır. Farklılığını ise rengarenk olması sebebi ile şıklığı bulmuştur. Örneğin hem farklı ebatlarda olması hem de her tepsi sehpanın değişik renklerin kullanılması sonucunda takımın oluşması gibi bir çok unsuru yarattığı için herkesin tercihlerinde yer alacak mükemmellikte hazırlanmıştır. Ayrıca dekoratif sehpa olabilmesi amacı ile modellerin kenar kısımlarına kıvrımlar gibi şekil verilerek tamamlanmıştır. Mesela hafifçe uygulanan kıvrımlar gözlere estetikliği sağlamıştır. Diğer bir neden ise kullanım imkanın oldukça yüksek seviye de yapılmasıdır.

Şöyle ki bazen kahvaltı saatleriniz de en büyük yardımcınız olacağı gibi bazende evlerinize konuk ettiğiniz misafirinize küçük masa şeklinde sunum sağlayacak. Ayrıca salonlarınız da küçük bir alanda yer alabilme özelliği de bulunmaktadır. Tepsi sehpaların üzeri ise yuvarlak, kare veya değişik şekiller verilmiş. Tepsi olabilme özelliği bulunduğu içinde iç kısmı hafif olmak şartı ile çukur yapılmış ve kenarları biraz yüksek yapılarak tepsi görünümü sağlanmıştır. Bazı modeller de ise katlanabilir özelliği bulunmakta. Yani dilediğiniz zaman katlanabilir özelliğini seçim yapmanız sonucunda kullanılan mekanlar da küçük bir bölümünde yer alacak.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bazen de üzerine yerleştireceğiniz küçük aksesuar tasarımları ile gayet dekorasyona mükemmellik kazandıracaksınız. Vazolar, biblolar, yapay çiçekler gibi salonların en güzel görünümü kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. İki kat şeklinde hazırlananlar da alt bölmeye gazetelerinizi, her zaman okuduğunuz kitapları başta olmak üzere bir çok şekilde değerlendireceksiniz. Üzeri cam kaplama tepsi sehpalarda muhakkak dekoratifliği fark edeceksiniz. Bu nedenle sehpaların ayak bölümleri aynı estetiklik içerisinde dizayn edilmiştir. Yani mobilyaların artık seçimlerde daha farklılık içeren tasarımlarına duyulan büyük ilgi sebebi ile sehpalara farklılık yaratan bu şık tasarımları sizler de salonlarınızda yer almasını uygun bulacaksınız. Böylece son tasarım sehpalar ile evlere lüksü, modernliği ve muhteşem görünümleri sunacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.