Kadın, Kadınlar Sitesi

Versace Bayan Saat Modelleri

19.11.2014
3.607
Sponsorlu Bağlantılar
Versace Bayan Saat Modelleri

Hanımlar için bir çok farklı tasarımları kusursuzca sunmayı başaran versace onlara en şık aksesuar tasarımı olarak ise versace bayan saat modelleri ile sunmaya çalışmıştır. Çünkü herkesin muhakkak en büyük ihtiyaç duymakta olduğu saatlerde özellikle hanımlar için tasarlanan modellerin daha şık ve farklılığı temsil etmesi gerekmektedir. Bu nedenle de hem estetik güzelliğe dikkat edilen hemde şıklığı ile büyülemeyi başaran bu versace bayan saatleri ile sizlerde farklı olmayı başarabilirsiniz. Ayrıca hazırlanan ve bu markanın özelliğini oluşturan stillerden en çok saat üzeri olmakla beraber kayış kısımlarının en ince detayına da dikkat ve özen gösterilmiştir. Çünkü zarif görünümler eşliğin de bileğiniz de yer alması amacı ile de ayrıcalıklı modeller ile yine sizleri buluşturmayı başaracaktır. Mesela görkemli ve en gösterişli model olarak altın sarısı şeklinde yapılan ve kayışları taş işlemeleri ile daha şık hale getirilen tasarımlar her bayanın zevkine hitap ettiği gibi tercihlerde de bulunmalarına olanak sağlamaktadır. Diğer tasarımlarda ise zaten saatin şık olmasının yanı sıra kayışlarında hoş güzellikler ile tamamlanması amacı ile bazen kayışların derilerden oluştuğunu göreceğiniz gibi bazende metallerden yapılmıştır. Genellikle genç kızların renkli ve bir o kadarda şık tasarımlara yönelmelerinden dolayı da en gözde renkler ile hazırlanmasına çalışılmıştır.

Mesela gözde renklerden saks mavisi veya yeşilin en şık hali ile dizayn edilmeye çalışılmıştır. Ayrıca bu genç kızlara hitap eden modellerde kayışlar kalınca yapılmış ve bu sayede de bileği zarif şekilde sarmasından dolayı da zarafeti yakalaması kaçınılmaz bir hale gelmesine vesile olmuştur.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca ister derilerden hazırlanan ister diğer farklı şekilde dizayn edilen versace bayan saatlerinde mutlaka bir taş işleme veya şıklığına özellikler kazandıracak süslemeler de yapılmıştır. Bazen ise derilerin kullanıldığı tasarımlarda derilere kendi deseninden seçilmesi daha uygun görülmüştür. Mesela deri desenlerinden oluşan yılan derisi şeklinde yapılan stillerde başka bir desene ihtiyaç duyulmadan kendine has güzelliği ile saatlere yansıtılmak istenmiştir. Bunların diğer bir özelliği ise bazı modellerin iç kısmında yani rakamların yer aldığı kısımlara da hoş farklılıkları kazandırmak amacı ile iç kısımlara da modele uygun desenler ile dizayn edilmek istenmiştir. Yani her modelde farklı tasarım ve her modelin her hanıma ayrı ayrı zevklerine hitap edecek düzeyde olması sebebi ile yine trendi oluşturmaya devam edecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.