Kadın, Kadınlar Sitesi

Yazlık Bayan Bantlı Ayakkabı Modelleri

20.06.2014
4.845
Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Bayan Bantlı Ayakkabı Modelleri

Hanımlara şıklığının yan sıra en rahat ayakkabı modelleri içinde yer alan yazlık bayan bantlı ayakkabı modelleri herkes gibi sizlerin de zevklerine hitap ettiğini göreceksiniz. Çünkü uygulanmış olan ve ayakkabıların üzerine ilave edilen bant şeritler sayesinde estetik güzellikler ile birlikte muhteşem şekilde tarzlarında yaratılmış olması bu yaz sezonunda sıkça tercih edilmesine neden olacaktır. Özellikle abiye tarzında bir ayakkabı seçmeyi düşünüyorsanız kesinlikle bu bantlı ayakkabılardan seçmeli ve zarafeti de ayağınıza sunmanın imkanını yakalamalısınız. Ayrıca bant şeritler yapılması sonucunda da zarifliğin yanında görünüm kazandırılan ve rengarenk bir ayakkabı elde edilmesi sebebi ile en şık abiye kıyafetlere en uyumlu ayakkabı modelini de seçmiş olacağınıza emin olabilirsiniz. Özel günlere de hitap etmesi istenmesi yüzünden genelde topuklardan oluşan modeller ile kaşınıza gelecektir. Nedeni ise ağır görünümlü ayakkabılarda topuklar adeta olmazsa olmaz olacağından dolayı bu şekilde tamamlanmış yani topuklar ile eşsiz güzellikte modellerin yaratılmış olması sizlerin de kusursuzca bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Ama günlük ayakkabılarda pek nadir de olsa seçilen ve topuklardan oluşan ayakkabılar dışında yer alan stiller de alçak topuk şeklinde uygulanan ve bu sayede de rahat bir modeli ayağınıza sunacağınız için bu stillerden de yararlanabileceksiniz. Bunların yanı sıra topuksuz yapılan ve adeta babet ayakkabı tarzında görünüm verilen topuksuz modellere de özelikler kazandırılarak sonlandırılması şıklığı da sunmasına vesile olacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çünkü bunların üzeri yine aynı şıklık içerisinde bantlar ile kaplanması sayesinde yinede beğenileri kazanmayı başarmıştır. Bunlar dışında kalan ve farklılık verilenlerde sizlerin de dikkatini çekecek şekilde hazırlanmış ve dantel güpürleri ile süslenen ayakkabıların da kendilerine has bir şıklığı ve güzelliği olmaktadır.

İnce topuklar dışında kullanılan topuklardan örnek vermek istersek kendine ait bir hoşluğu sergileyen kalın topukları söyleyebiliriz. Ayrıca işlemelerden oluşan ve bu işlemeler nedeni ile muhteşem modellerin yaratılmasını sağlayan ayakkabılarda genel olarak taşlar kullanılmaya çalışılmıştır. Yani taşlar ile elde edilmiş işlemeler gibi boncuklar, renk renk kurdeleler ile yapılan bağlama çeşitleri gibi çok çeşitten hazırlanan ve zengin bir katalog  eksiksiz olarak sizlere bu yaz da sunulmaktadır. Sizler de şıklığı daha kolay elde edebilmek amacı ile bu şık tasarımları tercih edebilecek ve en özel güzellikleri ayaklarınıza sunabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.