Kadın, Kadınlar Sitesi

Yazlık Bayan Hırka Modelleri

21.05.2014
5.671
Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Bayan Hırka Modelleri

Yaz ayları çok sıcak günlerden oluşsa da yine de hırkalara ihtiyaç duyarız. Çünkü hem hanımların üzerine estetik bir güzellik kazandırmakta hem de hoşluk yaratmasından dolayı bir çok örgü iplikleri kullanılarak örülmektedir.  Ayrıca bu yazlık bayan hırka modelleri ile şık kombinler yaratmak ta mümkün hale gelecektir. Çünkü mesela yaza özgü olan askılı badiler olsun askılardan oluşan tişörtler olsun veya farklı bayan kadın giyim modellerinden oluşan tasarımlar ile hoş kombinleri kolaylıkla yarata bileceksiniz. Bu nedenle de genellikle örgü ipliklerinden danteller sıkça tercih edilmekte ve bu dantel iplikleri ile harikalar yaratılmaktadır. Ayrıca dantel ipliklerinin her renk tonlarının kullanılması sayesinde de renkli dantelden oluşan hırkaları seçme şansınızda olacaktır. Yaza özel olması adına kolları da çok farklı şekilde seçilmektedir. Mesela kol çeşitlerinden kısa kollar, uzun kollar, düşük kollar şeklinde işlenmesinden dolayı her tarzı ve görünümü kazandırmak sizlerin tercihlerin de yer alacaktır. Nedeni ise genellikle kıyafetlerden farklı tarzlardan oluşan modeller olarak seçeceğiniz için uygun gördüğünüz şekilde daha şık kombinleri üzerinizde elde edebileceksiniz. Ayrıca istenilen görünümleri ve şıklığı bu hırkalara verebilmek için kısa, uzun veya mini şekilde yapabilirsiniz. Bunların dışında ise motif olarak ta bir sorun yaşamayacaksınız.

Çünkü el işlerin de motif seçeneklerinin çok çeşitli olması sayesinde daha mükemmel yazlık hırkaları yaratmanıza kolaylık sağlayacaktır. Zaten genellikle tığların kullanılması sonucunda işlenmesinden dolayı uygulanan motifler daha hoş görünüm kazanmasına olanak vereceği gibi hırkaların da üzerinizde özellik kazanmasını sağlayacaktır. Yakaları ise diğer hırkalar da kullanılan yaka çeşitlerinden de faydalanabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örneğin geniş yakalar, düğmelerin birleşmesi sonucunda oluşan sıfır yaka görünümleri şeklinde en çok tercih edilen stilleri işleme şansını bulacaksınız. Ayrıca sadece örgü ipliğinden oluşmayan ve bir çok aksesuarların eklenmesi sonucunda zengin görünümler içeren modelleri de elde etmeyi başarmışlardır. Aksesuarlarında oldukça fazla çeşitlerden oluşmasından dolayı düşlemiş olduğunuz hırkaları çabucak örmüş olacaksınız. Mesela boncukları kullanmak isteyen hanımlar modelin ve hırkaların rengine uyum sağlayacak boncukları seçebileceklerdir. Bunlar gibi örgülere uyumlu taşları, kurdeleleri, kuşak şeklinde veya farklı kumaşları da bu hırkalara dahil edebileceksiniz. Yani bu modellere özellikler kazandırmak sizlerin model seçimine bağlı olabileceği gibi en şık yazlık hırkaları da elde edebileceksiniz. Ayrıca yazlık elbiseler ile tamamlama olanağını bulmanız sayesinde sıkça tercih edeceğiniz hırka modellerinden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.