Kadın, Kadınlar Sitesi

Yazlık Kız Çocuk Kumaş Elbise Modelleri

01.05.2015
4.992
Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Kız Çocuk Kumaş Elbise Modelleri

Annelerin tercihini kış aylarında örgülerden oluşan bebek çocuk giyim modelleri ile seçmektedirler. Ama yaz aylarında ve sezonlarda ise çocuklarının ve bebeklerinin kıyafet tercihlerinde onlar için en ideal niteliği bulunan yazlık kız çocuk kumaş elbise modellerine ağırlık vermektedirler. Neden olarak ise yazlık kumaşlar ile tasarlanan elbiselerde en çok onların rahatlığı hissetmeleri açısından seçilmesine özen gösterirler. Ayrıca sizler de evlerinizde kolayca yapabileceğiniz modeller olması sebebi ile kız çocuklarınıza temin edebilirsiniz. Şöyle ki zaten yazlık çocuk elbise olmasından dolayı genel tarz şeklinde askılar ve robalı modeller sıkça yaz sezonunda rağbet görmektedir. Bazen de elbiselerin üst kısımlarına büzgüler veya ince lastikler ile hafifçe fırfır şeklinde görünümlerde kazandırılmaktadır. Etek bölümlerinde ise kloş stiline öncelik verilmiştir. Genelde boydan hazırlananlar gözde elbiseleri oluşturacağı için bu sayede kız çocuklarınız hem şık hem de rahatlığı bulabilme adına yakalamış olacaklardır. Mesela yazın en iyi şekilde tasarımlara yansıtabilmesi için desenli kumaşlar popülerliğini devam ettirmektedir. Desenli kumaşların çocuklara özgülük taşıması amacı ile meyve desenler gibi daha farklı görünümlere sahip olan kumaşlardan uygulanmıştır. Askılı stillerde askılara uygulanan bağcık özelliği ile estetik güzelliklerde sergilenmiştir.

Mesela şık bir elbisenin üzeri hoş güzellikler içeren askılar sayesinde mükemmelliği sağlayacaktır. Özellikle bebek çağların da kızlara muhakkak yine elbise deseninden oluşan saç bantları ile ayrı bir model tarzında görünmesine yardımcı olunmuştur. Örneğin bu şekilde hazırlananlarda hem takım elbise şeklinde görünümü sağlayacağınız gibi en şirin stili de sunacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Günlük seçilenlerde ise biraz daha çok sadeliği oluşturacak şekilde uygulanmıştır. Kolsuz veya kısa kol kesimlerinin kullanıldığı ve sıcak yaz günlerin de geniş stiller çocuklar için en doğru tercih olacaktır. Kumaşların ise tek renklerden oluşan ve sadeliği yansıtacak özelliklerde hazırlanmıştır. Ayrıca kot kumaşların ayrı bir güzelliği özellikle kız çocuklarına yansıtabileceğini düşünürseniz değişik olması için kumaş ve kotları bir arada kullanabilirsiniz. Yani elbise üzerini kot ile geri kalan kısımları ise en şık kumaş ile yaparsanız en renkli hali ile görünüme kavuşturacaksınız. Dantel el işleri ile seçimlerde bulunduğunuz takdirde modellere ayrıcalığı da yansıtabilme olanağınız olacaktır. Kısacası bu yaz sezonunda kız çocuklarınız hem şık hem de çok farklı güzellikleri elde edeceklerdir. Çünkü her model ayrı bir tasarımı yansıtmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.