Yeni Bayan Yüzük Modelleri

  • 30 Aralık 2013
  • 3.154 kez görüntülendi.

Hanımların yüzükleri tercih etmelerinde en büyük sebeplerden birisi de hem parmaklarına şıklık kazandırması hem de takı olarak en güzel şekilde görünümlerine katkıda bulunmasıdır diyebiliriz. Bu nedenle de her zaman parmaklarında yer almayı başararak modasını sürdürmektedir. Günümüz de artık kız çocukları da kendilerine özel hazırlanan yüzük modelleri ile büyüklerine özenmektedir. Yani kısacası küçük yaşlar da yüzüklere olan merak ve ilgi büyüdükçe devamını yanında getirmektedir. Bizler her zaman kendimize özel bir şey seçerken hep tercihlerimizi yenilikten yana kullanmak isteriz. Bunlar kıyafetler olsun, ayakkabılar olsun ve özellikle takılara ayrı bir özen içerisinde seçimler yapmak isteriz. İşte bu nedenle de sizler için hazırlanan mükemmel yeni bayan yüzük modellerini görmeden asla kararınızı vermeyiniz. Çünkü hepsinin ayrı şıklığı olmasının yanı sıra değişik tasarımlar sonucunda parmaklarınıza hem renk kattığını görecek hem de ayrıcalıklı yüzükleri parmaklarınızda sergilemenin imkanını yakalayacaksınız. Özenle hazırlanan bu tasarımlar da altınlar , gümüşler sıkça kullanılmış ve bunların zengin görünümler kazanması amacı ile her çeşit değerli taşlar ile farklılığını sergilemiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yüzüklere uygulanan ve en çok tercik edilen motifler şüphesiz ki çiçekler ve güller olmaktadır. Ama bunların yanında ayrı bir şıklığa sahip olan hayvan figürleri ve bir çok değişik figürlerde kullanıldığını unutmamak lazım. Zengin katolog hazırlamalarının en büyük sebebi ise her bayanın zevkine hitap etmesi amaçlanırken parmaklarda da kusursuzluğu sergilemesi olacaktır. Geçmiş sezonlara şöyle bir baktığınız zaman genellikle modeller klasik tarzlarda ağırlık verilerek elde edilmiştir. Ama şimdi ise bir çok değişiklikler sayesin de ayrıcalıklı olmasının yanı sıra gözleri kamaştıracak kadar mükemmel modellerden olduğunu fark edeceksiniz.

Bazıların da tasarımlara özellikler katmak için sarı altın ile gümüşte tercih edilmiş ve bazılarında ise birbirine uyum sağlayacak altın ayarlarının çeşitleri bir arada kullanılmasına özen verilmiştir. Günümüzde birazda olsa altının yerini gümüşler almaktadır. Çünkü gümüşler daha hoş ve her zaman kullanım yönünden rahatlığı sayesinde hemen hemen her bayanın parmaklarında görmeniz kaçınılmaz olmuştur. Ama birkaç model de altın ayarlarının özenle ve modele verilen motiflerin detayları incelikle işlenmesi sonucunda çok zarif görünümlü modellerde yaratılmıştır. Kısacası her modelde bir şıklık bulabileceğiniz gibi parmaklarınıza da zerafeti sunması sizlerin de ilgisini çekerek parmaklarınız da sergilenmesini arzu edeceksiniz.