Kadın, Kadınlar Sitesi

Yeni Sezon Bayan Pareo Modelleri

26.05.2015
4.471
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Bayan Pareo Modelleri

Bayanların sıkça denizlerde, plajlarda veya deniz sahillerinde tercih ettikleri pareo tasarımları bu yeni sezonda daha şık halde bulacaksınız. Çünkü özellikle mayoların, bikinilerin üzerine plaj elbisesi şeklinde kombinlendiği gibi deniz sahillerinde yapılan yürüyüşlerde de hanımlar üzerinden eksik etmemeye çalışırlar. Ama yeni sezon bayan pareo modellerinde her bayanın zekine hitap etmesi en büyük avantaj olması ve ayrıca her mayoya veya bikiniye sağladığı ahengi yansıtmasından dolayı beğenileri kazanmıştır. Genellikle ince kumaşlar ile tasarlanan ve en çok mini etek şeklinde hazırlanan bu şık elbiseler sizlerin de deniz sezonların da olmazsa olmazınız olacaktır. Nedeni ise hanımların gün veya bulunmuş oldukları mekanlar hiç fark etmeksizin her daim şıklığı arayış içerisinde olmalarından dolayı muhakkak ki doğru tercihlerin yapılmasına olanak verecektir. Zevkinize veya trende hitap eden ve çokça modellerin şıklığı timsal edercesine hazırlanması sayesinde bir o kadar da rahatlığı ve estetik güzelliği bulacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca çekici ve gayette mükemmelliği elde eden hanımlar genel de desenli pareo modelleri ile bu muhteşemliği yakalamayı başarmıştır. Mesela desenlerin çeşitlerine ve kusursuzluğuna bakarsanız leopar desenler başta olmak üzere renk renk çiçeklerden esinlenerek uygulanan hoş tasarımlar ile karşılaşabilirsiniz.

Farklı aksesuar ilave edilmesi düşünüldüğünden dolayı hem kullanım açısından hem de pareolara gereken güzelliği sağlamak amacı ile kuşaklar dahil edilmiştir. Ama estetik olabilmesi için ise düşük omuzlar gibi değişik modellerin yaratılması amacı ile de farklılıkları fark etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca kuşaklı tasarımlarda bel bölgesinde uygulanmış ve bazıların da ise basen hizasından itibaren ilave edilmiştir. Böylece dökümlü bir stil kazandırılarak model tamamlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Zaten geniş kesimli olması ve kuşak gibi hoş bağlama tarzları sayesinde dökümlü görünümü sergilediğinden dolayı sizlere zarifliği sunması da mümkün hale gelmiştir. Dar kesimli stillerde ise boyundan bağlamalı şeklinde dizayn edilmiştir. Yine mini eteklere öncelik tanınmıştır. Ama göğüs kısımlarına detay verilerek hafifçe göğüs dekoltesi ön plana çıkarılmıştır. Ayrıca derin yırtmaçlar kullanım rahatlığını verebilmesi için yapılsa da şıklığında modelin üzerin de görünmesine imkan yaratmıştır. Genel de uzun pareolarda kullanılan ve geniş kesimler ile sonlandırılan stillerde sıkça karşılaşacaksınız. Yani muhakkak deniz sezonu için yapılan alışverişler de bulunması gereken tercihlerin hemen hemen hepsinde yer alan bu modeller ile sizler de şıklığı keşfedecek ve muhteşemliği üzerinize yansıtacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.