Kadın, Kadınlar Sitesi

Zebrano Yeni Sezon Koltuk Takımları Modelleri

27.12.2014
6.220
Sponsorlu Bağlantılar
Zebrano Yeni Sezon Koltuk Takımları Modelleri

Zebrano markası kalitesi ve havalı olan koltuk takımları ile ilgi çekmeyi başarmaktadır. Modern ve aynı zamanda havalı olan koltuk örnekleri ile ilgi çekmeyi başarmaktadır. Durum bu şekilde olunca da mobilya sektöründe adını ıspatlamış mobilya yanı sıra dekorasyon olarakta bir evde olması gereken her detay ile ihtiyaçları karşılayan bir markadır. Modern yapısı ile de her zaman ilgi çekmeyi başarmaktadır. durum bu şekilde olunca da birbirinden farklı modellerde ve tasarımlarda çeşitli koltuk örnekleri ile tamamlanmaktadır. Mobilya denince ilk akla gelen isimler arasında kesinlikle zebrano markası gelmektedir. Durum bu şekilde olunca da koltuk tasarımları ile beğenileri kazanmaktadır. Birbirinden farklı modellerde olan yeni sezon koltuk örnekleri şıklıkları ve renklerin kombini ile de her zaman her evde olmasını isteyeceğiniz koltuk örnekleridir. Sadeliği sevenler için sade beyaz olan mini köşe koltuk modeline renk katması açısından mavi yastıklar ile hareket katabilirsiniz. Aynı zamanda beğenileri kazanacak çok güzel ve modern koltuk örnekleri ile her zaman beğenileri kazanmaktadır. İçiniz enerji doluysa ve renkli eşyaları sevenler için rengarenk olan zebrano koltuk modeli içinizi açacak şekilde tasarlanmış ve renklerin geçişi ve uyumu ile her zaman beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Her koltuk detayı farklı renk olarak tamamlanması koltuk modeline modern bir şıklık katmaktadır. Düz gri renk olan ve bacak detayları ise yuvarlak yuvarlak olan yüksek bacak detayları ile tamamlanan havalı bir koltuk modelidir. Bu koltuk takımı modeli komple bir set olmasıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu koltuk modelinde en çok dikkat çeken etken ise bacak detayıdır. Komple kapitone olan ve kadife kumaştan yapılmış parlaklığı ilede beğenileri kazanacak yeni sezon tasarımları ile her zaman beğenileri kazanmaktadır. Krem ve leopar desen bir arada kullanılmış leopar şıklığının yansıtıldığını ve krem renklerin ne kadar uyumlu olduğu havalı bir koltuk modeli ile evlerinizde modern bir tarz ve hava yaratılmış yeni sezon tasarımları arasında kesinlikle yer alınacaktır.

Mavi ve krem renklerde olan ve kapitone detayları kadife kumaşta yapılmış çok uyumlu olan bir koltuk modelidir. Mavi renkler parlaklığı ile ilgi çeken yeni sezon modası ile beğenileri kazanan çok havalı bir koltuk modelidir. siyah ve beyaz renklerin kombine yapıldığı ve beyaz üzerinde olan siyah çiçekler ile havalı ve modern olan çok havalı yeni sezon tasarımları ile beğenileri kazanan hareketli bir köşe koltuk modelidir. Yeni sezonda koltuk modelleri ile zebrano koltuk tasarımlarının incelenmesini önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.