Kadın, Kadınlar Sitesi

Zen Dantel Motifli Pırlanta Modelleri

14.12.2013
2.696
Sponsorlu Bağlantılar
Zen Dantel Motifli Pırlanta Modelleri

Bayan takılarında en büyük değişikliği uygulayan Zen pırlantalara renk katarak hanımların üzerinde kusursuz görünmeyi başarmıştır. Artık hemen hemen her yerde rahatlıkla zen dantel motifli pırlanta modellerini görecek ve ister parmağınızda ister küpe veya kolye olarak takabileceksiniz. Herkes dantellerin güzelliğini ve o muhteşem görünümünü bildiğinden dolayı artık dantel motiflerini de büyük başarılı ile bu pırlantalara da uyarlayarak farklılık yaratmayı başarmıştır. Kullanılan dantel motifleri genellikle çiçek gül veya hayvan figürleri ile yapılarak hiç bir şekilde dantel motiflerinden uzak kalmadan tasarlanmıştır. Çünkü takılarda hep aynı modelleri görmek ve aynı tarz takıları takmak biraz da olsa sıkıcı gelmeye başlamıştır. Sizler de değişimi arıyorsanız ve farklı stillerde olsun modellerde olsun takılardan yana tercih yapmayı düşünüyorsanız mutlaka bu zen dantel motifli pırlanta modellerini görmelisiniz. Zaten pırlantaları büyük bir işçilik sonucu dantel motifleri ile buluşturarak hazırlanması ne kadar değerli olduğunun göstergesi olacaktır. Bu nedenle de henüz böyle tarzları seçimleriniz de yer vermediyseniz geç kalmış sayılmazsınız. Özellikle hanımlar özel günlerinde tercih ettikleri abiye kıyafetlerinde eksiksiz bir takı ile sonlandırmak isterler ise kesinlikle bu modellerden tercih yaparak muhteşemliği yakalamaları an meselesi olacaktır. Nedeni ise genellikle motiflerin büyükçe yapılarak ilk göze çarpması neticesin de mükemmelliği üzerinde görerek kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Hiç kimse eminim ki nahoş bir görünüm sergilemek istemeyeceği gibi demode tarzlardan uzak kalmak istemektedir. Bu sebeple de sizler de trend olan ve zevkli hanımların ilk tercihi haline gelen bu dantel motifli pırlantalar ile zenginlik katarak herkesi kıskandıracak takılara sahip olabilirsiniz. Ayrıca unutmadan bu kullanılan pırlantalar ile inciler ve değerli taşlarında seçilerek ilave edilmesi hem ağır görünümlü modellerden oluşmasını sağladığı gibi renkli olduğu kadar en büyük farklılığı gözler önüne serecektir.

Son zamanlar da önemli bir yere sahip olan ve takılarda yaptığı değişimler sonucunda ayrı bir akım oluşturan zen kalitesi ve uyguladığı modeller ile son trendler den biri olmayı başararak hanımların gözde takılardan olmayı hak etmiş görünmektedir. Farklı figürlerden ve motiflerden oluşması nedeni ile her birinin ayrı bir anlamı olduğu gibi istenilen şekillerde olması da beğenileri arttırarak herkese hitap etmeyi başarmıştır diyebiliriz. Bu kadar şık olduğu gibi gözlere estetik bir güzellik sergileyen takılardan sizlerde kesinlikle faydalanmalı ve farklılığı yakalamalısınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.