Atasay Alyans Modelleri

  • 08 Ağustos 2014
  • 5.893 kez görüntülendi.

Herkes için takının bir çok farklı şekilde kullanılmasına imkan tanıması sayesinde takı modelleri farklı farklı karşımıza gelmektedir. Ama herkes için ayrı bir değeri ve önemi olan takı olarak alyanslar oldukça değerli bir yere sahip olmaktadır. Çünkü sadece kıyafetleri tamamlamak adına aksesuar olarak kullanmayacağınız için bir ömür boyu parmağınızda bulunduracağınız için mutlaka en değerli ve en özeli olması gerekmektedir. Bu nedenle bu gibi özellikleri taşıması için atasay alyans modelleri sizlere hitap edeceği gibi adeta sizlerin bir simgesi haline gelecektir. Ayrıca sadece ve sadece size özel olması da önem vermenize neden olacaktır. İşte bu sebeplerden dolayı bu atasay alyanslarını daha özel hale getirmek amacı ile son tasarım içerisinde yer alan ve yüzüğün belirli kısmına yerleştirilen resimler ile daha özel kılabileceksiniz. Bunun gibi alyansın iç kısmına olsun bazen de dış yüzeyine olsun eşinizin ismini belirgin şekilde yazdırma şansını da sunmaktadır. Değerini daha önemli bir hal alması için ise en değerli taşlardan oluşan taş işlemelerine sıkça yer verilmeye çalışılmıştır. Mesela herkesin gözde taş seçimini pırlanta taşlar oluşturmasından dolayı siler de pırlantaların ışıltısını ve şıklığını parmağınıza yansıtma olanağını bulacaksınız.

Bazı modellerde ise bu yüzüğün üzerine yazılan isimleri sadece tek şekilde eşinizin adını yazdırma imkanını bulacağınız gibi isterseniz kendi adınız ile birlikte eşinizin de ismini kolaylıkla yazdırabilirsiniz. Farklı alyans olarak ise üzerine semboller ilave edilen tasarımları söyleyebiliriz. Mesela sonsuzluk sembolü çok rağbet gören modelleri oluşturmaktadır. Ayrıca hoşluk verebilme adına yapılan ve nazar boncukları ile gayet estetiklik yaratılan modellerde gözde tasarımları tamamlamaktadır. Son zamanlarda tamtur alyanslar oldukça beğeni kazanmaktadır. Çünkü bunların tamtur şekilde dizayn edilmesi ve alyansın her tarafında gösterişli işlemler ile donatılması çarpıcı bir güzelliği beraberinde sunmasına imkan tanımaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ama sizler biraz daha sade bir şıklığı arayanlardan iseniz bu şekilde düşlediğiniz alyanslar ile de sizleri buluşturacağından emin olabilirsiniz. Çünkü sadece sarı altın veya diğer altın ayarları olsun renkleri olsun yine şıklığı yansıtabilecek ve size ömür boyu eşlik edebilecek düzeyde tasarlanmış ve sunulmuştur. Arzu edenler olursa mesela desenli alyans modellerini yine bu atasay ın hazırlamış olduğu muhteşem modellerinde görebilecek ve tercih edebileceklerdir. Kısacası modasını devam ettirebilecek nitelikler de alyansları bulacağınız gibi zevklerinize de hitap etmesi sayesinde bu fırsatları kaçırmamanız gerekmekte ve parmağınıza takmalısınız.