Bayan Avon Takı Modelleri

  • 24 Aralık 2013
  • 5.662 kez görüntülendi.

Hanımların güzelliklerine güzellik katmak için bir çok bakım setlerini sunan avon hanımların şıklığına şıklık amacı ile onlara çok özel tasarımlardan oluşan bayan avon takı modellerini hazırlayarak beğenilerine sunmuştur. Bu özel hazırlanan takılar da ayrı bir güzellik ve şıklık bulacağınız için en favori takılarınızdan birisi olacaktır. Değerli taşlar olsun pırlantalar olsun özenle her takıya ilave edilerek kusursuz şekilde işlenmeyi ihmal etmemişlerdir. Özellikle özel günler de seçtiğiniz özel kıyafetleriniz ile bir bütün içerisinde görünmesi de en büyük avantaj olarak görebilirsiniz. Ayrıca zor beğenen veya zevkine hitap eden takılar bulamayan ve sorun yaşayan hanımların kesinlikle beğeneceği stiller yaratıldığından dolayı her bayan gibi onların da tercihleri arasında yer almayı başaran tasarımlardan olacaktır. Bazı modellerin set halinde hazırlanması nedeni ile görünümünün de eşsiz bir güzellik için de görünmesinden dolayı bu gibi takıları seçerseniz daha mükemmelliği yakalamış olursunuz. Değerli taşlar ile düşünülen modeller de damla taş şeklinde dizayn edilmiş olan modelleri daha sıklıkta karşınıza gelecektir. Ama figürler ve motif işçiliği uygulanmış tasarımlar sayesin de farklılığı ve ayrıcalıklığı sizlerin üzerine yansıtacağından emin olabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Farklı ve değişik tasarımlar hazırlanması ve sizlere eksiksiz olarak sunulması adına son trendlerden olan bileklikli saat modelleri de düşünülerek bu takı modelleri arasında yer vermişlerdir. Ayrıca tek parça olarak yüzük, kolye, bileklik ve kolye gibi bayan takıları da mutlaka özenle hazırlanan katologların içerisin de bulma imkanına da sahip olacaksınız. Çiçekler ya taşlar ile süslenmiş yada doğal görünmesi için sade tarzın da işlenmiştir. Bazıların da ise altından yapılmış ve gümüşlere de yer vererek çok çeşitli olmasına olanak sağlanmıştır. Bu kadar değerli taşlar ve pırlantalardan söz etmişken incileri de hatırlayarak incilerin en ağır görünüm sergilemesi için her detayına dikkat edilerek hazırlanmıştır.

Bu nedenle ister incili, ister değerli taşlı olsun, pırlantalı olsun mutlaka sizlerin görünümüne en büyük değişikliği ve güzelliği sunmayı hedef görmektedir. İster kendiniz için elde edebilir ister beyler hanımlarına en değerli ve özel hediye vermek için bu takılardan tercih yapabilirler. Daha spor tarzı olması için takı modelleri biraz daha küçük veya minyatür şekiller de düşünülmüş ve kibar görünümlü takılar elde edilmeye çalışılmıştır. Her yaş ta bayanın zevklerine olduğu kadar tarzlarına da hitap etmesi sebebi ile artık bayan avon takı modellerini hanımların üzerin de sıkça göreceksiniz.