Bayan Kumaş Yelek Modelleri

  • 04 Aralık 2013
  • 10.307 kez görüntülendi.

Sizlerin istediğiniz şıklıkta kombinleri yaratmanıza yardımcı olacağı gibi kıyafetlerinize de farklılık yaratacak olan bayan kumaş yelek modellerini artık her renkte olduğu gibi değişik modeller ile bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Tercih ettiğiniz kıyafetleriniz ister spor stili olsun ister ağır görünümlü giyimleriniz olsun hiç tereddüt etmeden tamamlama şansını elde edeceksiniz. Spor tarzı hazırlanan kumaş bayan yelek modelleri genellikle kısa veya mini stilinde düşünülerek hoş stiller şeklinde dizayn edilmiştir. Abiye veya ağır tarzlar da yapılanlarda biraz daha şık ve gösterişi yansıtması için zincirler zımbalar taşlar ve birçok hoş aksesuar malzemeleri ile muhteşem yelekler ile sizleri buluşturacağından emin olabilirsiniz. Dar kesimler de özellikle düğmeler tercih edilerek yelekleri düğmelediğiniz zaman üzeriniz de potluk yapmadan gözlere hoşluk vererek kendini sergileyecektir. Ayrıca bu kesimlerin üzerinize ve sizi sarması için arka kısmına küçük kayış şeklinde kuşaklar ilave edilmiştir. Kısa veya mini tarzların yanında ise biraz daha uzunca kesimler seçilmiştir. Son trendlerden birisi ise hafif genişletilerek oluşan yeleklerden oluşmaktadır.

Bunlar genellikle sizlerin rahatlığı hissettireceği gibi değişikliğide meydana getirecektir. Kumaşlarda ise saten kumaşlarda tercih edilerek satenlerin parlak görünümü ile genellikle özel kıyafetler ile seçilerek tamamlanması uygun görülmüştür. Desenlerde ince veya kalın çizgilerin yanı sıra bir kaç modelde yapılan farklı desenler ile değişikliği üzerinde görmek isteyenler için dizayn edilmiştir. En çok kullanılan ve yeleklere kusursuz ilave edilen zincirler ve bu zincirler ile yelekelrin omuz kısmına eklenen zımbalar ayrı bir tarz teşkil etmektedir.

Yaka kısımlarında geniş yakalar da bazıların da omuz kesimlerin de yer alan kısa ve ince şekilde tamamlanarak farklılığı size sunacaktır. Ön kısım da tek düğmeler kullanılarak uygulandığı gibi bir çok düğmeler ilave edilerek hem kullanımına hem de görünümüne ayrıcalıklı bir görüntü vermektedir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bağcıklı yelekler ya göğüs kısmında ince ip veya kumaş bağcık ile sonlandırılmıştır. Püsküller ve saçaklar elde etmek içinde yeleklerin renginde olan kumaşlar tercih edildiği gibi yeleğin farklı renklerinde kumaşlar ile saçaklar yapılmıştır. Kısacası diğer bayan yeleklerin şıklığından geri kalmadan farklı modeller elde edilmesi sayesinde her bayan gibi ilginizi çekecek ve beğenilerinizi kazanacaktır. Pantolonlardan ister kumaş ister kot pantolonlar ile kombin yapacağınız gibi her çeşit etekleriniz ile de tamamlamanız mümkün olacaktır. Ayrıca her sezonda tercih edebileceğiniz gibi birçok özelliklere sahip olması nedeni ile seçimlerinizde yer vererek mükemmelliği yaratabilirsiniz.