Defacto Bayan Çanta Modelleri

  • 30 Ocak 2015
  • 3.965 kez görüntülendi.
Defacto Bayan Çanta Modelleri

Defacto kuruluşu kısa bir zaman olmasına rağmen yaptığı reklamlar sayesinde adını kolaylıkla duyurmuş olan bir markadır. Defacto aslında akdeniz modasını müşterilerine sunmaktadır. durum bu şekilde olunca da daha modern ve tarz olan ürünler ile beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Kısa bir zaman olmasına rağmen 200 den aşkın mağazası olmaktadır. Defacto markası bir bayan için gerekli her detayın bulunabileceği bir markadır. Bunlar arasında kesinlikle çanta modelleri yer almaktadır. Çanta modelleri genellikle daha rahat olan modellerdir. Rahat modeller özellikle tatil bölgelerinde çok tercih edilmektedir. Farklı renk seçeneklerin de olan çok güzle çanta modelleri her zaman beğenileri kazanmaktadır. Defacto markası aynı zamanda gelişimine devam eden bir markadır. Birbirinden farklı renk seçeneklerinde olan çanta tasarımları her bayanın kullanmaktan zevk alacakları çanta tasarımlarıdır. Açık pembe olan yandan takmalı çanta modeli pembe rengin cazibesini yansıtmış olunan havalı bir çanta modelidir.

Ön detayında olan zımba detayları ile tamamlanmaktadır. Açık tonlarda çanta modelleri yaz aylarında veya bahar aylarında daha çok kullanılacak olan çanta tasarımlarıdır. Beyaz büyük şekilde olan çanta modeli ise aynı zamanda büyüklüğü ile kullanışlı olması çanta modeline kullanım açısından tarz olmaktadır.

Şıklığı ve kullanışlı olan çok havalı bir çanta modelidir. Kırmızı ve beyaz çizgili dikkat çizgili çanta modeli taban detayı ise hasır şeklinde tamamlanmıştır. Aslında bu tarz çanta modelini plaja giderken bir rahatlıkla kullanabilme imkanı olacaktır. Tarzı ile de spor bir tarz ortaya çıkmaktadır. Ön detayında olan büyük düğme detayı ise çanta modelini tamamlamaktadır. Tam yaz aylarını anımsatan kırmızı ve beyaz yaprak desenli çanta modeli tarzı ile tam havai tarzını yansıtmış ve bu çanta modeli de tarzın şıklığını yansıtmaktadır.

Resimleri Büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Koyu kahverengi oval bayan çanta modeli siyah olan rengi ile de dikkat çekici olan yeni sezon çanta tasarımıdır. Kesinlikle beğenileri kazanacak olan yeni sezon tasarımıdır. Tarzı ile beğenileri kazanacak havalı bir çanta modelidir. Krem rengi olan defacto bayan çanta modeli sap detayı ise taba rengi olması çanta tasarımının ne kadar kombinlenecek olan havalı bir çanta tasarımıdır. Kesinlikle renklerin ne kadar uyumlu olduğu havalı bir çanta modelidir. Siyah renk defacto çanta modelleri farklı seçeneklerde olan ve kombinlenme şeklinize göre tercih edilecek havalı olan bir çanta modeldir. Aslında defacto yeni sezon bayan çanta modelleri sizlerin beğenisini kazanacak havalı ve kullanışlı yeni sezon çanta modelleridir.