Elle Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri

  • 12 Mayıs 2015
  • 4.253 kez görüntülendi.
Elle Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri

Yaza özel tasarlanan bayan ayakkabı modelleri arasından zengin seçimler yapabilmek için tam zamanı. Çünkü kalitesi ve şıklığı ile hanımların ayakkabı ihtiyacını eksiksiz olacak şekilde karşılamasından dolayı bu sezon elle yazlık bayan ayakkabı modelleri tercihleri sayesinde bir ayakkabıda görmeniz ve aradığınız bütün özellikleri taşıdığına emin olabilirsiniz. Zaten yazlık ayakkabılarda kış sezonuna nazaran daha rahat ve adeta ayaklarınızın zarifliği yakalaması amacı ile en özel ayrıcalıklı tasarımlar sezona damgasını vuran modelleri oluşturacaktır. Bu yüzden bilinen ve seçkin hale gelen marka olarak tanınan elle yine kendine özgü tasarımları sunmayı başaracaktır. Bir zamanlar ahşap topuklar veya nostalji trendlerden şeklinde karşımıza çıkan stillerde biraz estetik güzellikler ve şıklıkları kazandıran modeller yine günümüzde tasarımlar arasında yer almaktadır. Topuklu ayakkabıların ise her zaman vazgeçilmezi oluşturması ve zarafetin yansımasına yardımcı olması sebebi ile genellikle günlük tarzlarda dolgu topuklar ve günümüzün ayakkabısı şeklinde fark ettiğimiz kalın tabanlı modeller mağaza vitrinlerini elle markası şıklığı ile süslemektedir. Sade şıklık ise şüphesiz ki tek renk seçimi sayesinde elde edilmiştir.

Ama özellikle deri tasarımlarında kullanılan derilere ve modellere parlaklık olmak üzere göz alıcı tasaırmı oluşturması için göze çarpıcı gelmeyi başaran ve dikketleri üzerine çeken turuncu, mavi tonlar ve yeşil tonların trend renkleri ile dizayn edilmiştir. Ayırca kendinden desenli elle yazlık ayakkabılara ise derilere belirgin şekilde bir çok şekil verilerek tasarımlar hazırlanmıştır. Mesela çiçek şeklinde dizayn edilen desenlerde ise derilerin belirli aralıklar ile çiçek görünümü kazandırması neticesinde ayaklarınızda her zaman nefes almasına olanak sağlayacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca göz estetiği hanımlar için ayrı bir öneme sahip olasından dolayı ahşap ayakkabı stillerin de bazen sadece ayakkabıların taban kısmında ahşap kullanılmış ve üzeri ya deriler yada kumaşlar gibi hoş güzelliği kazandıracak niteliklerde tamamlanmıştır. Yani artık yaz ayakkabısı denilince sizlerin de olduğu gibi her bayana hitap eden ve başarılı tasarımlar ile sonlandırılan bu elle markası ile yaza en özel ve en özgü model seçimleri ile muhteşemliği sağlayacaksınız. Sizlere kombinlerinize kusursuzluğu elde edebilmek için en güzel alternatif ise açık renk tonları ile oluşan modeller sayesinde her kombine ve her bayan giyim kıyafetine ahenk içerisinde görünümleri kazandıracaktır.