Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Abiye Çanta Modelleri

24.05.2014
4.964
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Abiye Çanta Modelleri

Hanımların kıyafetlerini tamamlamaya yardımcı olan ve özellikle en çok aksesuar amaçlı kullanılan çantalar herkesi hayran bırakacak niteliklerde hazırlanmaya devam edilmektedir. Gün içerisinde olsun özel günlerde olsun hanımların her ihtiyaç duymakta oldukları özel eşyalarını her daim yanında bulunmasını sağlayan modeller ile tasarlanmaktadır. Bu nedenle de sizleri özel günleriniz de şık görünümünüze katkıda bulunmak amacı ile muhteşem bayan abiye çanta modelleri her bayana özel bir güzellik kazandıracağından kesinlikle emin olabilirsiniz. Son tasarımlar arasında bulunan ve çantaların üzerine uygulanan işlemeleri ile herkesi kendine hayran bırakan tasarımları görünce sizlerde seçim yapmaktan büyük memnuniyet duyacaksınız. Çünkü parıltısı olsun verilen şekilleri olsun hem zarafeti sunmakta hem de şıklığı ile gözleri doldurmaktadır. Genellikle kıyafetler ile uyum sağlaması için renkler seçilirken bu yönde olmasına dikkat edilmiştir. Çünkü kıyafetler ve ayakkabılar ile her seçilen çantanın bütünlük içerisinde görünmesi gerektiğinden dolayı bu gibi konulara özen gösterilmiştir. Mesela siyah rengin kış sezonlarında veya yaz sezonlarında sıkça kullanılması sayesinde her sezon bu renk tonu ile hazırlanmış mükemmel modelleri bulacaksınız. Başka renkler ise her tona yer verilmesi sayesinde sizlerin seçimlerini karşılamak amacı ile bütün renkler uygulanmıştır.

Ama bazılarının üzerine kusursuzca yapılan desenlerde ayrı bir güzellik kazandırmadan geri kalmamıştır. Tabii ki bunların abiye çanta olmasından dolayı aksesuarlar sayesinde süslemeler yapmayı ihmal etmemişlerdir. Ama kullanılan aksesuarların birbirinden farklılık içermesi sonucunda ise bambaşka tarzlar yaratılması kaçınılmaz olmuştur. Mesela taşlar veya boncuklar pullar her modelde seçilse de farklılık kazandırması amacı ile de renkli tüyler figürler veya hoş semboller ile yepyeni çantalar ile sizleri buluşturmayı başarmıştır. Sizlerin de bildiği gibi değişik çantalar farklı şekiller de kullanılmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örneğin omuz çantası, el çantası, portföy ve hem el hem de omuz çantası olarak kullanabileceğiniz modeller olması nedeni ile bir çok çeşitten oluşan zengin bir katalog hazırlanmıştır. Ama omuz çantalarının diğer çantalardan özel olması amacı ile genellikle askıları zincirler yapılmıştır. Zincirler ise çantanın rengini ahengi sağlayacak tarz da oluşmakta ve gösterişi yakalamasına yardımcı olmaktadır. Portföy çantaların da ise parmak arasına geçecek şekilde dizayn edilmiş ve elinizle bütün olarak gösterilmesi düşünülmüştür. Artık kıyafetlere uyumlu çanta modelleri bulmanız sizlerin daha şık olmasına imkan sağlayacağı için mükemmel güzellikleri kolay olarak yakalayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.