Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Boyunluk Modelleri

30.11.2013
4.752
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Boyunluk Modelleri

Artık son dönemlerde bayanlar tarafından tercih edilen ve atkıların yerini alan bayan boyunluk modelleri çok fazla seçilerek ve beğenilerek takılması trendlerden biri olmasına neden olmaktadır. Ayrıca bu boyunluklar sizlerin boğaz ve göğüs kısmınızı sıkıca sarması nedeni ile de soğuklardan sizleri korumasının yanı sıra farklı bir tarz ve imaj sergileyecektir. Zaten hangi bayan kendisini böyle bir model ile tamamlamak istemez ki.Bu boyunluk modelleri genellikle örgü ipliklerinin harika renkleri ile birlikte sizlerin hünerli ve marifetli elleri ile birleştiği zaman ortaya muhteşem görünümler sergileyen modeller kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca eğer sizler öreceğiniz zaman mesela şık düğmeler olsun, boncuklar veya taşlar sizlerin aksesuar ile süslemenize olanak sağlayacağından dolayı bunları mutlaka boyunluklara ilave ederek harikalar yaratmanız sizlerin zevklerine bağlı olacaktır. Bazı hanımlar el örgüsü seçtikleri zaman biraz daha geniş ve büyükçe işleyerek hem şal görünümü kazandırmışlar hem de farklı tarzlar yaratmayı başarmışlardır. Ayrıca örgü ipliklerinden kırçıllı ve tiftik olarak hazırlanan iplikleri eğer bu örgülere kullanırsanız gösterişi yakalamış ve adeta şıklığı sizlere ve herkese yansıtması beğenileri arttıracaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu nedenle günlük veya abiye kıyafetler ile ahengi yakalaması için çok gösterişli boyunluk modelleri olmasından dolayı istediğiniz zamanlarda ve günlerde zevkinize hitap edecek şekilde kullanım imkanını sağlamış olursunuz. Hazır tasarlanan modellerde desenler sıkça tercih edilmiştir. Mesela desenlerden nostaljiyi gözler önüne seren kilim desenler, otantik desenler ve farklı desenler uygulanmış ve hazır olmasına rağmen şıklığı yakalamasına olanak vermektedir. Desenlerde çizgiler, şeritler, çiçek ve gül motifleri de tercih edilen şekiller ve stiller arasında yer almaktadır. Bunları ister montunuzun, kabanınızın üzerine takabileceğiniz gibi kıyafetlerinizin de üzerine takabilecek ve sizler artık nasıl takınmak istiyorsanız o tarzda kullanabileceksiniz.

Bir kaç model de ise fular olarak ta kullanma şansını elde edeceksiniz. Bu fular tarzında olanlarda tığ ile örülerek sarmaşık çiçekleri şeklinde işlenmiş ve bu yapılan sarmaşık çiçekler boynunuzu sararak değişik bir stil yaratmıştır. Eskilerden günümüze gelen badem motifini, çiçek veya gül motiflerini kullanabileceğiniz gibi kabartmalı motifler ile de son trend olan motifler sayesinde modayı yakalayabileceksiniz. Aksesuarlardan kurdelelerde bu boyunluklarda yerini almaktan uzak durmamış ve bunlara ayrı bir canlılık katmayı ihmal etmemiştir. Zaten kurdeleler satenden en çok hazırlanması nedeni ile hem kurdele hem de parlaklığı sayesinde hoşluk katmaktadır. Sizler de atkılardan biraz da olsa uzak durmak istiyorsanız işte bu bayan boyunluk modelleri ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.