Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Kundura Ayakkabı Modelleri

19.01.2014
4.717
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Kundura Ayakkabı Modelleri

En şık bayan ayakkabılarından birisi olmayı başaran bayan kundura ayakkabı modellerini beğenmeyen hanımın sayısı yok denecek kadar azdır diyebiliriz. Nedeni ise hanımlara hem rahatlığı sunmasının yanın da ayaklara ayrı bir hoşluk sergilemesinden ileri gelmektedir. Eskiler de kundura denilince akla gelen tek şey düz tabanlı ve sadeliğe yönelik tarzlardan oluşmakta idi. Ama şimdi bu kunduruların şekli olsun görünümleri olsun bir çok değişiklikler uygulanması sonucunda mükemmel modeller olarak sunulmasına olanak sağlamıştır. Mesela en çekici olmasını sağlayan topuklar da her çeşit topuk stili başarılı olarak uygulanmıştır. Bu da diğer ayakkabıların şıklığından geri kalmamasına neden olarak bayanların en gözde ayakkabıları olmasını sağlamıştır. Modellerinden genellikle düz tabanlı şeklinde dizayn edilenleri hanımlar spor kıyafetleri ile seçmekte ve böylece kusursuz spor kombinlerini elde ederek gönüllerince giymektedirler. Biraz daha göze çarpacak kombinler elde etmek için ise hafif topuklardan veya kendini gösteren ayakkabı modellerinden seçmelisiniz. Dediğimiz gibi diğer ayakkabılarda kullanılan aksesuarlarda bu kunduralara renk katmayı ihmal etmemişlerdir. Mesela deri ile hazırlananlar da kunduranın derisinden yapılan püsküller veya saçaklar yapılarak kunduranın ön kısmına mükemmelce ilave edilmiştir.

Son sezon ayakkabı modellerin de trend olan sivri burun ayakkabılardan faydalanarak bu kunduralara da aynı özellikler kazandırmak adına sivri burunlu kunduralarda yapılmıştır.Yani rahatlıkla kundura modellerin de her modeli her çeşidi bulma imkanına sahip olacaksınız. Renkler her renkten kullanılarak uyum içerisinde hazırlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kısacası bazı günleriniz de farklı tasarım içeren abiye ayakkabısı olarak tercih edebileceğiniz gibi günlük ayakkabı olarak ta giyebilecek ve adeta nostaljiyi ayaklarınıza yansıtacaksınız. Çünkü kunduralar eskilere dayalı bir model olması sayesinde eskiye özlem duyan ve eski stilleri yaşamak isteyen hanımların ilgisini çekecektir. Bunlar deriden yapıldığı gibi rugan ile hazırlana ve ruganın parlaklığı sayesinde gözlere ışıl ışıl görünüm kazandırılan modeller gayet göz alıcı bir güzellik sergilemektedir. 

Ayrıca renklerden söz etmişken rengarenkliği de sağlayan ve bir çok renkler kullanılarak kundurada bir bütün hale getirilen stiller de bayanların ilgilerini çekerek zevklerine hitap etmişlerdir. Uygulanan yani rengarenk lan kunduruların topuk seçimleri de modele uyum sağlaması mükemmelliği de yanında sunmasına neden olmuştur. Bunlar gibi bir çok özellik içeren ve harikalığı sizlerin ayaklarına sunacak nitelikleri bulunduran modelleri mutlaka ayaklarınızın rahatlığı için tercih etmekten sakınmayınız. Bu nedenle de kendinize ait ve en şık kunduralardan bir tane model olsa da  bulundurmanızda fayda var diyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.