Kadın, Kadınlar Sitesi

Beymen Bayan Kışlık Elbise Modelleri

29.11.2014
2.930
Sponsorlu Bağlantılar
Beymen Bayan Kışlık Elbise Modelleri

Kış aylarında hoş bir şıklığı beymen kalitesi ile bulacaksınız. Bu beymen markasının hazırlamış olduğu bayan kadın giyim içerisinde çok şık tasarımları göreceksiniz. Ayrıca tasarlanan beymen bayan kışlık elbise modellerinde her kesimden oluşan hanımların zevklerine oldukça hitap etmesi sayesinde de bu kış sezonunda sadece bu markanın şık görünümünü  üzerinizde kazandırmış olacaksınız. Kombin şeklinde hazırlanan modeller de elbiseler ilave edildiği gibi bazı tasarımlarında da farklı kombinlerden oluşan kıyafetleri kışa özgü tarzı ile hazırlanmıştır. Çünkü yapılan pantolon – etek kombinlerin üzerine yine şıklığı tamamlamak amacı ile ya montlar yada palto veya trençkotlar dahil edilerek modele son verilmiştir. Böylece zengin bir kreasyon hazırlamayı başarmıştır. Ayrıca abiye elbiselerin de büyük değişimler ve değişiklikler yapmıştır. Mesela her yapılan kesimlerin estetik güzellikler içermesine dikkat edilerek bu güzelliklere zariflik ve zarafet gibi öneli unsurları da dahil etmiştir. Örneğin dar kesimlerden oluşan modellerin üzeri bazen robalı stilden oluşmakta ve roba kısmına özel aksesuarlar ilave edilerek farklılık kazanmasına imkan tanınmıştır. Mesela şifonlar ile roba kısımları kaplanmış ve büyükçe fiyonklar ile gösterişli bir hal almasına imkan verilmiştir.

Bu şıklığı devam ettirmek amacı ile elbiseler yerine etek – abiye gömlekler gibi farklı şekilde dizayn edilen şeklini göreceksiniz. Çünkü abiye kıyafetlerini sadece egece elbiseleri şeklinde düşünmemek amacı ile en farklı şekli ile yansıtılmak ve sunulmak istenmiştir. Günlük tarzlar da ise genellikle sadeliği yansıtan ve sadeliğin dışına çıkılmadan stiller hazırlanmıştır. Çünkü hazırlanan elbiseler de ve etekler gibi bayan giyimlerini oluşturan her kıyafetin güne özel tasarımlar içermesi amacı ile bu şekilde yapılması en uygun görülmüştür.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu nedenle de hemen hemen her stil de etekler mini etek ile tamamlanmıştır. Çünkü mini etekler son zamanlar da trend olması ve hanımların en gözde elbiselerini oluşturması sebebi ile de bu modelle gözde tasarımların içerisinde bulunmaktadır. Ama uzun etekler de kataloğa dahil edilmiş ve bu sayede de her hanımın bu kış sezonunda zevklerine hitap edercesine seçimlerde bulunmalarına olanak sağlanmıştır. Kısacası seçeceğiniz beymen kışlık elbiselerine muhakkak yine beymen’in hazırladığı ve ayrı şıklık ta bulunan kıyafetler ile en şık kombini yatacaksınız. Zaten kesimlerin kusursuz uygulanması sonucunda  modeller de muhteşem şekilde sunulmuştur.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.