Kadın, Kadınlar Sitesi

Evde Renkli Mum Yapımı Ve Dekoratif Mumlar

10.08.2015
6.104
Sponsorlu Bağlantılar
Evde Renkli Mum Yapımı Ve Dekoratif Mumlar

Şimdi siz değerli okuyuculara görseller de yer alan bu güzel, hoş, görselli, şık tasarımlı, her yere hitap görselliği ile ben buradayım diye seslenen bu modeller el yapımı olmanın yanı sıra şık tasarım da sahip olan mumlar her kullanıcının rahatlıkla yapabileceği görselliğe hitap  eder. Ve bu mumların sizlere şimdi detaylı bir şekil de nasıl yapılacağının anlatacağım bir kere okumanızla çok kolay olduğunun görüp evde kendi başınıza bulunduğunuzu yere görsellik katması amaçlı sizlerde yapabilirsiniz şimdi başlayalım. Bu portakal yapılı mumdan başlayalım portakalı alıp içini bir bıçak sonrasında da kaşık ya da çatal sapı yardımıyla oyup çıkarıyorsunuz sonrasında istediğiniz renk yapısına ait olan bir mumu alıp ocakta eritilip portakalın içine döküyorsunuz dökmeden önce bir ip koyuyorsunuz sonra kurumasını bekliyorsunuz ve kuruyan bu portakalın için de olan erimiş mum görselliğini koruyup donduktan sonra mum olmaya hazır demektir yukardan ise kestiğimiz portakal kabuğunun üzerini istediğimiz şekille kesip mumun üzerine koyuyoruz kenarlarına da taktığımız karanfiller sıra dışı oluşunun yanı sıra farklı yapılış tasarımıyla da adından çok konuşturacak gibi duruyo. Kokusu, yapısı, modeli, tasarımı, renkli oluşu, farklı modele sahip olması, ve bulunduğu ortam da yapılışın da ise şeklinin yanı sıra kokusu da tüm odayı hapseder.

Güzel kokusunun yanı sıra hoş tasarımlı ve doğal yapılı olan bu mum her portakal konusunu seven kişilere hitap eder. Diğer şekiller ise eritilen bu mumlar kurabiye kalıbına ve ya boş görselli şekilli görünümü olan eşyaların içine dökülmeden önce ip konulup dökülmesi ile birlikte bir çok modele ve yapıyı da yanın da getirir. Dediğim gibi isteğe göre eritilen bu mumlar sonrasın da istenilen kabın içine dökülmeden önce ip konulup sonra döküldüğün de güzel bir görsel dokunuş yakalar. Karanlık da yakılan bu mumlar bazen de ortama farklı bir dokunuş katsın, hava bıraksın diye tercih edilip kullanılan bu mumlar her görselliğe ve renklere sahiptirler.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Bir çok kez de bu şekilde kullanılacak gibi duran bu mumlar her kesime seslenmenin yanı sıra farklı olması ve güzel bir görünüm yakalaması da kullanıcıların kolayca zevkine göre tasarlayıp yapabileceği görseller arasında yer alır. Tasarımı kolay olan bu mumlar her renk ve modele girmenin yanı sıra güzel görsel yapıyı da yanında getirir. Hanımlar sizlerde evinizde muhteşem kokulu mumlar yapmak isterseniz galerimize göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.