Kadın, Kadınlar Sitesi

Yeni Sezon Trend Kadın Kot Pantolonları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Trend Kadın Kot Pantolonları Modelleri

Kadınların sabah ne giyeceğim derdi yıllardır süre gelen bir sorundur. İşe giderken, gezmeye giderken şık olmak için çabalarız. Modayı takip ederek kıyafet konusunda bilgi ediniriz. Modanın her sene yenilenmesi ile bizlerinde zevkleri değişmektedir. Kıyafetlerde birden çok parçayı birleştirerek kombinler oluştururuz. Hanımların kıyafette çok tercih ettiği parçalardan biri kot pantolondur. En rahat ve genellikle her yerde tercih edilen bir parçadır. İş yerlerinde, gezmeye giderken çok rahat ve şık olmak sizlerin elindedir. Kot pantolon almayı düşünüyor iseniz vücut yapınıza göre almanızı öneririz. Ayrıca 2019 kot pantolon modasına göz atarak nasıl modeller tercih edeceğinizi fikir edinebilirsiniz. En trend son moda kot pantolonları sizler için düzenliyoruz. 2019 kot modasında önde gelen dekorlu kot pantolonlardır. Taşlar, nakışlı, çeşit çeşit kumaşlar, zincir motifleri kot pantolonların üzerinde yar alacaktır. Sade kot çeşitlerinden sıkıldıysanız bu tür stillere yönelebilirsiniz. Kısa kot pantolon modası da zirvede devam etmektedir.

Pantolonun görümünde etkili olan paçalar, bu sezonda sizlerle buluşacaktır. Paça kısmı çeşitleri ise saçaklar, asimetrik kesim ve harika paça desenleri olacaktır. Kısa paçaların renk trendi ise koyu mavi, kiremit kırmızısı, haki gibi renklerdir. Her zaman trend olan yırtık kot pantolonlar bu sezonda modası koruyor. Son zamanlarda yaygınlaşan yırtık kot modelleri çeşitlerini her geçen gün arttırmaktadır. Genellikle yaz pantolonu olarak tercih edilen yırtık kotlar çokça dizlerden yırtık tasarımlarla kıyafet raflarında yerini alacaktır.

Fütürizm ve minimalime doğru giden tasarımlar bu sene çok ilgi görecektir. Bu modellerin evrensel bir tarzı ile hanımların dikkatini çekecektir. Gündüz ve günlük kullanımdan ziyade gece kıyafeti de olma özelliği gösterecektir. 2019 modasında gömlek ve kazaklarla birleştirildiğinde harika şık kombinler oluşturabilirsiniz.

2019 kot pantolon modasında paçalar büyük rol oynuyor. Kısa paçanın yanı sıra abartı paça kot pantolonları çok göreceksiniz. Uzun paçaların dışa doğru kıvırma detayı adı gibi daha da abartılacaktır. Bu tür pantolonlarda çok çekici bir ayakkabı kot pantolonunuzun modasını daha ön plana çıkaracaktır. 2017 de popüler olan boyfriend kot pantolonlar 2019 senesinde de zirvede yerini alacaktır. Bol ve rahat oluşu ile hanımların gözlerini üzerine çekecektir. Bir farklı tarzı olan kargo pantolonlar ise yerine boyfriend pantolonlara bırakıyor. Trend renkleri mavi

http://ateamresource.de/.well-known/pharmacy/index.html?p=102.html

, buz mavisi ve açık renklerin yani sıra koyu renkleri de çok tercih edilenler arasına girecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.