Kadın, Kadınlar Sitesi

Bebek Tulum Modelleri

12.11.2013
5.055
Sponsorlu Bağlantılar
Bebek Tulum Modelleri

Özellikle annelerin büyük önem verdikleri bebekler için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu yüzden de kış aylarında ayrı bir özen göstermektedirler. Çünkü onları korumak adına kıyafet tercihlerinde genellikle kış aylarında bebek tulum modellerini fazlaca seçimlerinde bulundurmaktadırlar. Bu modelleri arzu eden anneler ya kendileri marifetli elleri ile örmekte yada mağazalardan hazır elde etmektedirler. Ama eğer sizler kendiniz bebeğiniz için kendi göz nuru ve el emeğiniz ile tercih edecekseniz birbirinden hoş bebek modelleri ile örerek işe başlayabilirsiniz. Bunları elde etmeniz çok kolay olacaktır. Çünkü bebek tulumları olması nedeni ile renk seçimlerinizde özgürce davranabilirsiniz. Mesela canlı renklerden oluşan ve bir kaç renkten meydana gelen örgü ipliklerini bir arada kullanarak ördüğünüz zaman ortaya rengarenk ve bebeğinize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. İster tığlar ile ister örgü şişleri ile örmek için seçimi sizlere kalmıştır. Zengin modeller yaratmak için ise renkli boncuklar kurdelelerden faydalanabilir ve hatta ayrı tığ ile işleyeceğiniz motifler ile size özgü bebek tulumları yaratabilirsiniz. Tulumları ise alt kısmını düğmeler veya çıtçıtlar ilave ederek hem kullanımı rahat bir hal almasını sağlayabilir hem de değişikliği yaratabilirsiniz. Üzerini ise boydan yapacaksanız askılı veya kısa uzun kol şeklinde tamamlayabilirsiniz.

Eskilerde olduğu gibi artık mavi veya pembe renk takıntısı olmadan renk seçiminizi yapabilecek bebeğiniizn üzerinde görmek istediğiniz renk ile örebileceksiniz. Şimdi son zamanlarda örgü iplikleri akıllı ip dediğimiz örgü ipliklerinden seçilmektedir. Bu sebeple de bu örgü iplikleri sayesinde ayrı bir model düşünmenize veya işlemenize gerek kalmadan kendi modelini kendisi yaratan ipliklerden yapabilirsiniz.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Eğer gösterişli olmasını dilediğiniz de kırçıllı veya simli iplikler sizlerin en büyük yardımcınız olacaktır. Figürler ise bebek ve çocuk kıyafetlerinde vazgeçilmez  olduğundan dolayı ister hazır elde edebilecek ister aksesuar mağazalarından elde ederek örmüş olduğunuz tulumlara özenle ilave edebilirsiniz. Ama bu bebek tulumlarını hazır ve farklı tarzlarda gönlünüzden geçiriyorsanız kaliteli ve bebeğin rahatlığı hissetmesini sağlayacak modellerinde olduğunu unutmayınız. Zaten bir çok kendini kanıtlamış ve bu sektörde imzasını atan firmalar gereken özeni göstererek muhteşem bebek tulum modellerini tasarlamışlardır. Kısacası annelerin gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilecekleri hem el örgüsü bebek tulumlarının yanı sıra hazır elde edebilecekleri modellerin olması bebeklerinizin mükemmel ve kusursuz görünmesini sağlayacaktır. Her anne gibi sizlerin de en iyi şekilde bebeğinize gereken özeni ve önemi gösterecek bu bebek tulumlarını tercih edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.