Kadın, Kadınlar Sitesi

Mikcy Mause Desenli Bebek Kıyafetleri Modelleri

29.01.2015
4.831
Sponsorlu Bağlantılar
Mikcy Mause Desenli Bebek Kıyafetleri Modelleri

Mikcy mause desenleri son dönemlerde özellikle bebek ve çocuklar için çok moda olmaktadır. Çoğu kıyafetlerde bulunan ve hem annelerin hemde bebeklerin üzerine çok yakışacak olan desenli kıyafetlerdir. Aslında bebeklerinizin güzel kıyafetler tercih etmeniz çok önemli bir etkendir. İşte bunlar arasında aslında birçok bebek kıyafetinde ve birçok marka bu sezon mıcky mause deseni üzerine çok çalışmaktadır. Mikcy mause desenli olan bebek kıyafetleri aslında günlük yaşantılarında kullanacaklarının yanında kostüm şeklinde olanlarda dikkat ekmektedir. Kız bebeklere özellikle çok yakışan farklı modellerde kostumler olmaktadır. Kesinlikle bebeklerinizin şirinliğine şirinlik katacak yeni sezon ürünleri ile her bireyin beğenisini kazanacaktır. Genellikle erkek bebekler için tercih edilecek olan mavi kolları olan ve kırmızı şort kullanılmış olan önünde top oynayan micky mause deseni ile tam anlamı ile bir erkek bebeklerin günlük yaşantılarında kullanacağı çok kullanışlı bir sweet modelidir. Aslında bebeklerin en çok kullandığı kıyafetler arasında alt üst eşofman takımları gelmektedir. Micky mause desenli olan eşohman takımları kullanışlı olması ile de ve tarzı ile beğenileri kazanan havalı bir takımdır. 

Micky mause temalı kostümler ise farklı seçeneklerde olmaktadır. Son dönemlerde kız bebekler için tütü şeklinde üzerinde micky mause deseni olan kulak detayları ile de tamamlanan kıyafetler çok tercih edilmektedir. Daha erkeksi olan modelleri ise kırmızı ve siyah renklerin bir arada kullanıldığı uzun kollu badi modeli siyah kulak detayı ile tamamlanması ile çok modern bir kombin ortaya çıkmış olmaktadır. Alttan çıtçıtlı olan ve komple takım şeklinde olan beyaz badi üzerinde micky mause deseni ile şapka detayı ile de tamamlanmış olması bebeklerinizi doğduğu andan itibaren rahatlıkla kullanabileceğiniz çok şeker bir takım olmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine tıklayınız

El örgüsü şeklinde olan pembe ve siyah renklerin ağır olduğu kostüm modeli çok şirin olmaktadır. Bebekler doğunca genellikle fotoğraf çekimleri olmaktadır. İşte onlara örnek olan el emeği bir bebek micky mause desenli kıyafet seçeneğidir. Aslında en kullanışlı bebekler için uzun kollu ve uzun bacaklı tulum modelleridir. Bu tulum modellerinde micky mause desenleri çeşit çeşit kullanılmış ve hepsi birbirinden güzle kombin yapılmış çeşitli tasarımlardır. Sizlerde kız veya erkek bebekleriniz için farklı modellerde olan tulum modelleri ile rahatlığın ve şıklığın tadını çıkartabilirsiniz. Micky mause desenli olan çeşitli modellerde bebek kıyafetler her zaman ilgi çekecek ve yıllar geçse de modası geçmeyecek olan bir kıyafet seçeneğidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.