Kadın, Kadınlar Sitesi

Yeni Örgü Dantelli Bebek Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Örgü Dantelli Bebek Elbise Modelleri

Bebekleriniz için yazlık bebek çocuk giyim modellerine zenginlik kazandıracak mükemmellikte yeni stiller ile karşılaşacaksınız. Çünkü bu sezona özgülük içeren yeni örgü dantelli bebek elbise modelleri kız bebekleriniz için hazırlanmıştır. Hem dantelli olması hem de özellikle bebeklerin rahat edebileceği tarzda örülmesinden dolayı annelerin öncelik tanıdığı kıyafetleri oluşturmaktadır. Ayrıca renk renk dantel ipliklerini bazen tek modelde uygulayacağınız gibi bazılarında her rengin hakim olduğu örgü bebek elbiselerini öreceksiniz. Örgüler de danteller kullanılınca tığ işi kullanılmıştır. Genellikle dolgu tığ işi ile elbiseler hazırlanmaktadır. Ama ayrı örülen ve örgü aksesuarı olarak modellere dahil edilen motifler ile de renk kazandıracaksınız. Mesela düz örgülerde sıkça kullanılan çiçek motifleri gibi hayvan figürleri veya değişik motiflerinde ilave edebilirsiniz. Farklı modellerin hazırlanmasında kullanılan ve kumaş dantel motiflerinin bir arada uygulandığı tarzlarda bu yaz sezonuna damgasını vuracaktır. Mesela seçilen kumaşlar bazen etek kısmı bazen de elbiselerin üzerinde dizayn edilmiştir. Ayrıca abiye bebek elbiselerin de danteller gibi tüllerde eklenmiş. Böylece kabarık etekler elde edilmiştir. Ama el örgüsünün daha şık ve daha muhteşem modelleri oluşturması sebebi ile annelerin onlar için her zaman seçimlerde bulunmalarını sağlamıştır. Askılarda da küçük hoş değişikler uygulayacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Şöyle ki yazlık elbiselerde askılardan oluşan bağcıklar daha estetik ve daha çok gözlere hoş güzelliği sergilediği için muhakkak bir farklılık kazandıracaktır. Etek bölümlerinde modelin tarzına hitap eden şekilde tasarlanmıştır. Bazı stillerde sadece yaka kısmından başlanmakta ve etek uçlarına doğru tek örgü ile yapılmaktadır. Genellikle robalı bebek elbiselerinde kullanılmıştır. Ayrıca roba kısmına ince şeritler şeklinde renkli kurdeleleri ilave ederseniz renk vermiş olacaksınız. Kurdeleye yapılan hoş fiyonk ile de güzelliği oluşturacaksınız. Takım elbise olması amacı ile şapka ve örgü ayakkabı modelleri de mükemmel bir tarzı yansıtacaktır. Çünkü bebek örgülerin de ve kıyafetlerin de bu şekilde örgüler daha çok tercih edilmektedir.

Günlük bebek elbiselerin de sade örgüler olmakta ve özel günler için ise ayrı, şık modeller gözde haline gelmiştir. Yani beğendiğiniz bir modelin rengini değiştirebileceğiniz gibi elbiselere de küçük değişiklikleri uygulayabileceksiniz. Mesela etek olsun yaka detaylarına olsun hoş değişimleri sağlarsanız hem kendi emeğiniz ile kız bebeğinize şık elbiseyi temin edebilecek hem de yaz sezonunda onların rahatlığı elde etmelerine yardımcı olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.