Kadın, Kadınlar Sitesi

Bebek Patik Modelleri

03.12.2013
4.019
Sponsorlu Bağlantılar
Bebek Patik Modelleri

Bebekler için en büyük ihtiyaçlarından birisi de bebek patikleri olmaktadır. Çünkü yaz aylarında, bahar da ve özellikle kış aylarında kesinlikle onların ayaklarından çıkarmayız. Zaten bebekler doğmadan önce ön hazırlık yapmayı ihmal etmeyen anneler olsun. büyük anneler ve nineler onların bütün ihtiyaçlarını hazırlayarak eksiksiz bir şekilde doğacak günü beklemektedirler. Artık son zamanalrda bu bebek patik modellerinde kolaylıkla taşlar, boncuklar ve hatta kurdeleler değişik şekillerde yerleştirilerek muhteşem modeller yaratılmaktadır. Ayrıca dantel güpürleri de bu patiklerin kenar veya üst kısımlarına kusursuz olarak ilave edilmesi nedeni ile de gösterişli patiklari bebeklerinizin ayaklarında sergileyebilirsiniz. Kız bebekleri içn akseriye ve en çok tercih edilen renk pembe olduğundan dolayı pembe renklerinin her tonunu kullanabilir ve değişik motifler elde edebilirsiniz. Mesela renkli veya tek renk boncuklar ile yapacağınız zaman tığlar ile boncukları simetrik olarak işlediğinizde harika bir patik elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Süslü gösterişli isteyenler için renkli veya beyaz dantelleri düzenli bir şekilde modele aksettirdiğiniz zaman aynı şıklıkta yaratabilirsiniz. Farklı olması için hazır elde edeceğiniz çiçek veya farklı figürleri patiklerin üzerine veya dilediğiniz kısma monte ederek değişikliği bulabileceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ama babet şeklinde düşünürseniz bağcıklı şekilde ve bant ekleyerek babet şeklini verebilirsiniz. Böylece ayağında sürekli tutarak hem soğuklardan korumuş olacaksınız hem de ayaklarının sıcacık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu bant şeklinde ve ayakkabı tarzında yaptığınız zaman düğmelerden yararlanmayı unutmayın. İşlemeli düğmeler ve sade düğmeler ile beğendiğiniz modeller şeklinde tasarlayacağınızı aklınızdan çıkarmayınız. Bebek patiklerini tığ ile örebilir yada örgü şişleri ile işleyebilirsiniz. Ama tığlar ile daha rahat öreceğiniz için tığı tercih etmeniz doğru olacaktır. Çünkü örneğin yaptığınız ve eklemek istediğiniz motifi çiçek veya gül olabilir kolaylıkla patiğin üzerine geçirebilir ve süsleme imkanını yakalayabilirsiniz.

Bazı modeller de sıkça rastlanan model ise tığ ile örülen ve üst kısmı bant şeklinde tamamlanan daha çok tercih edilmektedir. Nedeni ise hem gösterişli olmasının yanında iç kısmına çorap giydirme imkanına sahip olmanızdan kaynaklanmaktadır. Ayrıca tüyler ile bezenmiş ve kırçıllı ve tiftik iplikleri ile örülenler daha kabarık bir görünüm sergilemesinden dolayı farklı bir hoş model olarak karşınıza gelecektir. Kesinlikle her modeli bebeğinizin ayağında görecek şekilde hoşluğunun yanı sıra farklı motiflerden oluşması ilginizi çekecektir. Bağcıklı şekilde düşünürseniz iplikleri kıvrımlı şekilde yaparak patiğin kenar kısımlarına ilave ettiğiniz de normal bir ayakkabıdan asla ayırt edemeyeceğiniz stilde olacaktır. Kısacası bu önerilen modellere bakarak bebeğinize uygun olanını tercih etmeli ve onların hakkında doğru karar vermelisiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.