Kadın, Kadınlar Sitesi

Bella Gloria Bayan Yüzük Modelleri

03.11.2014
2.284
Sponsorlu Bağlantılar
Bella Gloria Bayan Yüzük Modelleri

Hanımların takı modelleri seçimleri her zaman zor anların yaşandığı vakitleri oluşturmaktadır. Çünkü tercih edilecek yüzükler olsun kolyeler olsun bunlar gibi bir çok takıları içinde bulunduran tasarımlar da kalite ve şıklık gibi özellikleri oluşturan unsurları bayanlar sadece bir model de görmeyi düşlerler. Bu nedenlede bir çok markaların yarattığı tasarımlar arasından seçmekte o kadar güç hale gelmektedir. Ama eğer yüzüklerden seçimler yapılacaksa en ideal tasarımları şüphesiz ki bella gloria bayan yüzük modelleri oluşturduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Nedeni ise hem estetik güzellikler ve şıklıklar sayesinde de artık parmaklarınızda da zarafeti bulma adına bir fırsatıda böylece yakalamış olacaksınız. Genellikle hanımları en çok mutlu eden ve armağan şeklinde kendilerine sunulan tek taş yüzüklerde bu markanın sağladığı ve yansıttığı şıklığı görünce sizlerinde hayran kalacağına hiç bir şüpheniz olmasın. Çünkü yüzüklerin orta kısmına büyükçe ve renkli olmakla beraber en değerli taş ilave edilmesi sonucunda parmağınıza yansıtacağı zarifliği ve şıklığı düşünmeniz sadece yeterli olacaktır. Modelleri oluşturan altın ayarları ise her altın ayarından sağlandığı gibi hem taşların kullanılması hem de bazende gümüşlerede yer verilmesi sebebi ile her bayana hitap etmesi kaçınılmaz olacaktır.

Görünümü ile hanımları büyüleyen modellerde bir çok farklılık içeren figürler kullanılmıştır. Mesela kalpler, sonsuzluk sembolleri gibi anlamca değeri olan şekiller ile muhteşemliğe imza atmayı başarmıştır. Diğer bir ışıltılı şıklığı ise pırlanta taşlardan oluşan bella gloria bayan yüzüklerin de bulacaksınız. Bazen yüzüklerin üzeri adeta pırlantalar ile donatılmış ve sadece pırlantanın güzelliğinin yansıtıldığı tarzı ile parmağınızda görmenize imkan sağlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Nazar boncukları şeklinin verilmesi amacı ile mavi ve pırlanta taşlar kullanılmaya çalışılmıştır. Böylece hem özel tasarım olduğu gibi nazar boncuğu görüntüsü ile de değişik bir model yaratılmış olmaktadır. İnce şeritler halinde yapılan ve bu şeritlerin üzerine renk renk taşların yer aldığı bir modelde farklılığı ve ayrıcalığı güzelliği ile sunulma istenmiştir. Böylece hem kibar bir yüzük tasarımını oluşturduğu gibi hanımların parmaklarında da daha hoş şıklığı bulabilmeleri için yardımcı olmaktadır. Bu sayede de sizlerde parmaklarınızda özel yüzük tasarımlarını bulabilme adına bu bella gloria yüzüklerinden tercih etmeyi kesinlikle düşünmeniz gerekmektedir. Farklı diğer bu markanın sunduğu yüzüklerde sizlere hitap eden modeller ile karşılaşabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.