Babalar Gününe Özel Erkek Kolye Modelleri

  • 10 Haziran 2014
  • 10.331 kez görüntülendi.

Kolye tasarımları bayan erkek hatta çocuk fark etmeden takı modelleri içermesinden dolayı her zaman ilgileri ve beğenileri kazanarak tercihlerde yer almaktadır. Genellikle verilebilecek armağan özelliği taşmasından dolayı ayrı bir değere sahiptir. Örneğin anneler gününde çocuklarımızın doğum günlerinde ve özellikle babalar gününde onlara en iyi şekilde hitap etmek adına bu kolye modellerinden seçmekteyiz. Babalarımız için önemli olan en anlamlı ve en değerli günlerinden biriside babalar günü olmasından dolayı onlar adına sunmamız için babalar gününe özel erkek kolye modelleri hazırlanmıştır. Bir çok modelleri içermesi ve farklı tasarımlardan olduğu kadar özel takı olma özelliği taşımasından dolayı sizlerde sadece babanıza hitap edecek şekilde hazırlanan bir kolye ile onun gönlünü her zaman ki gibi kazanabilir ve ona en büyük hediyeyi sunabilirsiniz. Tasarımların geniş olarak ele alınması nedeni ile hem spor tarzını oluşturan erkek kolyelerini göreceğiniz gibi altınlar ve gümüşler ile hazırlanan şık modeller ile karşılama olanağına sahip olacaksınız. Çünkü biraz daha genç beyler için hazırlanmış olan ve derilerin sıkça kullanıldığı kolyeler günümüzde hala popülerliğini ve trendini korumasından dolayı favori olarak görülebilmektedir.

Ayrıca hem ağır bir modeli hemde görünümü ile muhteşemliği sergileyen altın veya gümüşten oluşan erkek kolyelerini seçebilme şansınız olacaktır. Ayrıca çelikten yapılan ve çelik kolyeler ile birlikte çelik bileklikler ile uyumu sağlayan tasarımlarda hazırlanmıştır. Bunların yanı sıra takılarda her zaman figürlerle değişim sağlaması kolay bir hal olmasından dolayı bir çok figürler ve semboller ilave edilerek görkemli modeller elde edilmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çünkü bunların erkek kolye olma niteliği taşımasından dolay genelde çapa şekli ve figürlerine ağırlık verilerek tamamlanmıştır. Ama anlamlı ve değerli kılmak adına hoş sembollerde kullanıldığını hatırlatmak isteriz. Ayrıca değerli taşlar ve boncukların da kullanılması sonucunda daha zengin görünümler elde edildiği gibi mükemmel ve harika erkek kolyelerini de babanız için seçebilecek ve onlara çok hoş şekilde sürpriz yapma imanını yakalayabileceksiniz. Mesela hanımlar eşleri için tercih edeceği zaman eşlerinin ya baş harflerini oluşturan yada isimlerinin kendi adları ile birleştirilerek hazırlanan modellerden seçmektedirler. Yani kısacası bu babalar gününe özel kolyeler de farklılığı bulacağınız gibi en şık tasarımları babanız için en iyi şekilde seçimlerde bulunarak değerlendirebilme şansını yakalayacaksınız.