Kadın, Kadınlar Sitesi

Kışlık Bayan Pantolon Modelleri

15.11.2013
3.809
Sponsorlu Bağlantılar
Kışlık Bayan Pantolon Modelleri

Günümüz de hanımlar artık her zaman ve her yerde pantolonlara daha çok rağbet göstermektedir. İster çalışan bir bayan olun ister ev hanımı olun hiç fark etmez pantolonlara öncelik tanınmaktadır. Özellikle kış aylarında en seçilen ve giymekten kendini rahat hisseden hanımlardan birisi iseniz sizlerde farkı fark etmişsinizdir. Ayrıca kombin yapmakta bir çok alternatifi de yanın da sunması nedeni ile giyim açsından da gösterişi yakalamanıza yardımcı olacaktır. Mesela dar kesimli bir kışlık pantolon ile kısa veya uzun çizme tercih ettiğiniz zaman muhteşem görüneceğinize kesin gözü ile bakabilirsiniz. Bu pantolonların üzerine ister bayan gömleği ister şık bir kazak ile kombin yapabilecek ve üzerinizde gayet hoş bir tarz yansıtabileceksiniz. Aksesuar olarak ise son zamanlarda zaten yeni trenler arasında yer alan bayan kemerleri ile taçlandırırsanız hiç kimseye konuşacak bir söz bırakmamış olursunuz. Stillerinde de cepler kullanılmış ve düğmeler ile renklendirilmiştir. Ama klasik tarzlar her zaman yerini koruduğundan dolayı bu tarzlara da yer verilerek model konusunda geniş düşünülmüştür.

Bunların yanı sıra pantolon etekler de bu kış sezonunda da sıkça karşınıza çıkacaktır. Farklılığı ise bu pantolon etekler de paça kısımları bazılarında dar kesimlerden yapılmış bazılarında da geniş alınarak geniş kesimlere yer verilmiştir. Geniş kesimlerin abes bir görünüm içerisinde görünmemesi için pileler ile daha hoş ve ayrı şıklık kazandırılarak bayanlara sunulması tercih edilmiştir. Kış sezonu diye şimdiden karamsar düşünmenize gerek bırakmamak için bir çok hoş renklerden de faydalanılmış ve kışa özel renklere ağırlık verilmiştir.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca genç kızların favori pantolonu olan şalvar pantolonları unutmak olmaz. Bu yüzden de tasarımcılar bu detayı da göz ardı etmeden her modeli ve her stili uygulamaya özen göstererek her yaşta bayanın zevkine ve gönlünce giymelerini amaçlamışlardır. Kemer dışında farklı bir bağlama şekli düşünürseniz kuşaklar sizlerin imdadına yetişecek ve böylece bu kuşaklar sayesinde yeni bir imaj sergileyebilme şansını yakalayacaksınız.

Bu kuşak bağlamaları ise ister yan kısım da ister pantolon üzerine normal bağcık ile şekillendirebilirsiniz. Kemerler de metal kemerler ve boncuk veya taşlar ile süslenmiş kemerler çok ilgi çekmesinden dolayı bu kemerleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Artık tercih ettiğiniz pantolonun modeli ve tarzına göre seçimleri yapmak sizlerin beğenisine olduğu kadar zevkinize bağlı görünmektedir. Bu yeni kış sezonunda yeni tasarımlardan oluşan pantolonların sizlere de hitap ettiğini görecek ve beğeninizi kazanacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.