Davet Gece Abiye Elbise Modelleri

  • 30 Ocak 2020
  • 3.714 kez görüntülendi.
Davet Gece Abiye Elbise Modelleri

Gece elbisesi diye adlandırdığımız abiyelerden banko birkaç model her zaman dolabımızda bulunması gerekir. Çünkü nerede ve ne zaman ihtiyacımızın olacağını bilemiyoruz. Kimi zaman bir davet bir kokteyl yada bir düğün, nişan, mezuniyet. O yüzden satın alırken tercihinizi sürekli her mekanda kullanabileceğimiz tercihlerde bulunmalıyız. Gece ebiye tercihinizi kesinlikle son dk ya bırakıp ne bulduysam aldım tarzında bir alısveriş yapmamalısınız. Hoş bir görüntü oluşturmak istiyorsanız tercihinizi siyahtan yana kullanmalısınız. Belki bir dantel belki bir şifon olabilir. Yada ışıltısı ile elbisenin önüne geçmeyecek bir payet elbise. Hepsi kendi dalında farklı tarzdadır. Payet elbise tercihinizi mümkün olduğunca düz modellerde kullanmalısınız. Çünkü payet zaten olduğunca güçlü bir parça olacağından tercihinizi daha sade tutun. Sizin için seçtiğimiz payet gece elbisesi modelleri hem sade hem şık. Bu kadar ışıltıyı mat bir stiletto yada süet bir stiletto ile kombinleyerek kullanmalısınız. Kısa peplum görünümlü payet elbisenin sıklığı ve renk alternatifleri ve tasarımının yeni oluşu tam bir tercih edilecekler arasında. Bu elbise özel davetler ,toplantılar iş yemekleri gibi iş kadını için ideal model. Eğer dantel bir seçim yapacaksanız kolları volanlı olan model bir su gibi. Renk alternatifleri ilede istediğiniz mekana kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

Dantel oluşu sizi daha zarif bir görüntüye kavuşturacak. Aynı zamanda romantif yemeklerinizde de tercihleriniz arasında olabilir. Diğer sık bir tercihte kadife elbiseler olabilir. Yalnız kadife elbiseyi tercih ederken dikkat etmelisiniz. Tercih ettiğiniz model dar ve kumaşıda ince ise tüm vücut hatalarını ön plana çıkaracaktır. O yüzden tercihlerde daha modern modelleri belirlemelisiniz. Kadife kumaşı doğası gereği zaten kadınsı olacağı için. Bizim size belirlediğimiz kadife modeli hem çok modern hemde feminen bir o kadarda göz alıcı. Yırtmacı yürek hoplatan tarzda aynı zamanda kemeri ile de belinizin inceliği ön planda olacaktır. Son birkaç sezondur da kumaşlarımız biraz parlamaya başladı. Bu parlaklıkta ister istemez bazı modellere yansıdı. Kendinden ışıltılı bu kumaştan yapılmış modelleri tercih ederken aksesuarlarınız sade olmalı. Saçınız sade görünmeli. Genellikle kısa olan modelleri genç kızlarımız için mezuniyet tercihi olabilirken uzun olan modelleri ise büyüklerimizin tercihleri arasında olabilir. Açık hava kokteylleri yada açık hava organizasyonları için uçuş uçuş şifon tercihlerde bulunabilirsiniz. Şifon siz yürürken sizi takip edecek ve üzerinizden ılık bir rüzgar gibi akıp gidecektir. Abiye seçiminde birden fazla bölgenin açık oluşu hem çirkin bir görüntüye hemde fazla abartıya kaçıyor. Bu yüzden dikkat çekmesini istediğiniz bölgede detay kullanır iseniz hem yeterli hemde ölçülü olacaktır. Mesela omuzlarınızı beğeniyorsanız kayık yaka bir abiye

, Gögüs için kalp yakalar veya v yakalar, bacaklarınız için yırtmaç vs. gibi. Bu detayların hepsinin bir arada oluşu hiç bir görüntü değil. Eğer üst bedeniniz iri ve geniş ise straplez yada askılı tercihlerden uzak durmaya özen göstermelisiniz.