Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Şal Desenli Gömlek Modelleri

07.02.2014
4.952
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Şal Desenli Gömlek Modelleri

Yeni sezon da bayan gömleklerin de uygulanan hoş değişiklikler sayesinde sizleirn de beğeneceğiniz tarzlarda bayan şal desenli gömlek modellerini kusursuzca artık üzerinizde görme imkanmını bulacaksınız. Nedenlerinden birisi olarak göreceğiniz gibi bu gömlekler üzerine aşlların güzelliğini yansıtmaya çalışmışlar ve her modelin hem göze hem da hanımların zevklerinine hitap edecek şekilde dizayn etmeyi başarmışlardır. Ayrıca bu tarz modelleri her sezonda rahatlık ile seçebilecek ve farklı görünümleri üzerinize kazandırabileceksiniz. Düşünülen modeller şal deseni olunca şallarda uygulanan bir çok renkler ile hoş desenler elde dilmeye çalışılmış olmaktadır. Genelde gömleklerin kesimleri hanımların rahatlığı ön planda tutulması yüzünden geniş ve dökümlü şekilde olmasına özen gösterilerek hazırlanmasına dikkat edilmiştir. Böylece dökümlü ve geniş gömlekler şeklinde bulmanız da görünüm olarak biraz da spor tarzını elde etmenize olanak sağlayacaktır. Yakalarında diğer myakjalarda olduğu gibi sıfır yakalar dik yakalar hakim yakalar ve geniş yakalar şeklinde gömlekleri tamamlamışlardır. Kol kesimleri mevsime uyum sağlaması için kışa özel tasarlananlar da uzun kollar olmak üzere bahara ve yaza özgü olması için de düşük kol, kısa kol, kapri kol ve kolsuz olarak görmenize imkan verilmiştir. Mesela uzunca hazırlanan şal desenli gömleklerini hanımlara özel aksesuarlar ile zenginlik katma olanağına da sahip olacaksınız. Bu aksesuarlar örneğin kemerler, kuşaklar gibi yapacağınız kombinlerin daha şık olmasını sağlayacağını da unutmayınız.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kemerlerden seçeceğiniz zaman ise yapacağınız stile göre tercih ederseniz farklı imajlar da elde edebileceksiniz. Mesela son zamanlar da kemerler de zincirler şeklinde tasralananlar ve üzeri boncuk taşlar veya kumaşlar ile şekil verilerek tamamlananlar gayet gözlere hitap etmeinden dolayı bu tarz kemer modeller ile en trend kombinleri yaratabilirsiniz. Kuşakalrdan ise genellikle kurdele gibi veya satenm kuşaklardan oluşan bağlama şekli verirseniz gömleğede uyum sağlamanın kolaylığını bulabileceksiniz.

Zaten bu şal desenli gömleklerin adeta rengarenk görünümler içerisinde kendini sergilemesinden dolayı kıyafetlerinmize renk katma olanağını da elinizde bulundurabileceksiniz. Bazı modeller de ise düğmeler gömleğin renginden başka renk ile ilave edilerek yapılmıştır. Böylece daha farklı görünmesi kaçınılmaz olmuştur. Bazıların da ise düğmeler kısmına olmak üzere yaka ve bilek kıısmlarına kumaştan düz renk ile şerit halinde eklenerek gözle görülür hale getirmişlerdir. Ayrıca gömlkelerinizi ister kot pantolonlar ile ister kumaş etek veya pantolonlar ile tamamlama imkanını yakalayacağınız için sıkça tercih edeceğinizden hiç bir şüpheniz olmasın. Kısacası en şık gömlekler sizlerin en yeni gözdeniz olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.