Kadın, Kadınlar Sitesi

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

13.01.2014
4.471
Sponsorlu Bağlantılar
Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelinliklerin her zaman ayrı bir değer taşıması nedeni ile hayatınız da bir defa giyebileceğiniz için en özel kıyafetiniz olmaya devam edecektir. Bu sebeple olsa gerek tasarımcılar günden güne değişen modeller ve modaları yakalamak için muhteşemlikler yaratmayı amaçlamaktadırlar. Özellikle en ağır modeller olarak bilinen ve gelinliklerin üzerine danteller ile süslemektedirler. Dantellerin de kendi kategorisin de farklılıklar olması nedeni ile bir çok çeşitlerden yapılmaktadır. Bunların en şık olanı ve en muhteşem şekilde kendini sergilemesi adına son noktayı atan Fransız dantelli gelinlik modelleri zevkli olduğu kadar ayrıcalıklı gelin adaylarına özel sunulmuştur. Zaten sizler de bu Fransız dantelleri ile dizayn edilen modelleri görünce adeta hayran kalacaksınız. Genellikle gelinlikler starplezlerden dekoltelerden hazırlandığı gibi biraz da olsa farklı modeller yaratmak için farklı kesimlerden tasarlanan harika gelinlikler de bulma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca bu gelinlikler sayesinde hem gösterişi yakalamanın yanı sıra farklı bir tasarımı da üzeriniz de sergilemeniz sonucunda herkesin gözünü kamaştıracak kadar bir güzelliğe sahip olacaksınız.

Bu özel Fransız dantelleri uygulanırken sadece gelinliklerin üzerine dizayn edilmemiştir. Üzerine uygulandığı gibi kollarında kuyruk kesimlerin de yani gelinliğin üzerine hakim olacak şekilde adeta işleme şeklinde görmenize olanak sağlanmıştır. Etek kısımları ise balık etekli kloş ve kabarık olarak hazırlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca dar kesimli olarak yapılmasının yanın da büzgüler ile daha çok size özgü olmasına özen gösterilerek ahengi yakalaması amaçlanmıştır. Ayrıca dantel güpürlerinin çiçeklerden oluşması sebebi ile  saten kumaşlar ile güller ve çiçekler hazırlanarak gelinliklerin üzerine ilave edilmiştir. Böylece kusursuz modeller olmaları sağlanarak adeta şaheser niteliklere kavuşması kaçınılmaz olmaktadır. Zaten bunların özel ve çok şık olmaları sebebi ile son sezonlar da adete moda fırtınası yaratarak gelinlerin üzerin de sıkça görmeniz mümkün hale gelmiştir. Fransız dantellerinin parlak görünümlü satenler ile birlikte kullanılması göze çarpan stiller haline gelerek en gözde modeller olmayı başarmıştır. Kısacası sizler de düğün hazırlığı telaşında iseniz sizlere gelinlik modeli seçmenize yardımcı olacak bu modelleri görmeden tercih yapmamanızda büyük fayda var diyebiliriz. Çünkü kolaylıkla size hitap etmesini sağlayacağı gibi en şık ve en gözde gelinlik giymenin muhteşemliği ile sizleri buluşturacaktır. Ayrıca bu özellikler dışında yer alan diğer unsurları da düşünürseniz en doğru kararı vererek doğru gelinlik modelini bulacağınıza emin olabileceksiniz. Zariflik , zerafet ve bütün aranılan özellikleri sadece ve sadece bu modellerde bulacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.