Pierre Cardin Eşarp Modelleri

  • 12 Şubat 2020
  • 1.794 kez görüntülendi.

Eşarp tesettür giyiminin ayrılmaz parçalarının birisidir. Hatta en önemlisi bile diyebiliriz. Tesettür giyim mahremiyet ve bu mahremiyete saygı ister. Örtünmek de bu mahremiyetlerin başında gelir. Öncelerde örtünmenin pek bir önemi olmasada şimdilerde hem modası hemde tarzı var. Moda demişken eşarp modelleri ile kendini kanıtlamış olan pierre cardin markasının yeni sezon eşarplarına bir göz atmanızı öneririz. Eşarp tesettürlü bir bayan için geleceğe yatırım gibi bile düşünülebilinir. Çünkü bir eşarp aldığınızı farzedin. Nasıl olsun istersiniz? Elbetteki uzun ömürlü ve kaliteli. Uzun dönem kullanabilmek için kaliteli seçimi pierre cardin markasından yana kullanmalısınız. Uzun süre demişken modası geçmeyen tercihlerde her zaman bulunmalısınız. Her zaman herşeyle kombinleyeceğiniz düz birkaç renk pierre cardin eşarbınız muhakkak olmalı. Eşarbın ve desenlerin de bir modası olduğunu unutmamalısınız. Bunun için modası geçmeyecek desenlerde tercihte bulunarak her sezon sıkılmadan kullanabileceğiniz eşarp edinebilirsiniz. Pierre cardin siz bayanlar için kış mevsimine uygun kuru yaprak desenli yada kuru çiçek desenleri kullanarak bir koleksiyon oluşturmuş. Kış ayında pardesü yada trençiniz ile uyum sağlayabilecek bu renklerden oluşan eşarplar sizin gözdeleriniz arasında olmaya hazır.

Yada yaz mevsiminin o çoşkulu çiçek renklerini üzerinizde taşımaya ne dersiniz? Pierre cardin tesettürlü bayanı düsünerek eşarplarda pembe, mint, yeşil mavi, kırmızı tonlarının bulunduğu birçok deseni bizlere sunmuş. Düz renk gömlekler, tunik ve pantolon kombinleri, ferace veya tiril tiril uçuşan elbiseleriniz ile uyumları sizi çıldırtacaktır. Yada tüm bunları bir kenara bırakarak biraz daha klasik olsun yalnız desen olmasın diyorsanız geometrik desenler yada farklı geçiş tonlarının bir arada bulunduğu eşarpları satın alabilirsiniz. Pierre cardin bu eşarplarında genellikle soğuk tonları kullanarak iş hayatında da kullanabileceğiniz seçenekleri çoğaltmış. Takımlarınızın tonuna uygun seçimler ile daha şık bir duruş sergileyebilirsiniz. Eşarp tercihi yaparken yüz tipinize ve renginizi dikkate almalısınız. Koyu renk tonuna sahipseniz daha açık ve sıcak tonları

, açık renk tonuna sahipseniz daha koyu tonları kullanmalısınız. Desen seçimini mümkün olduğunca küçük yaparsanız hem kullanımı kolay hemde yüz hatlarındaki var olan hataları kamufle eder. Alacağınız eşarbın sizin tarzınıza uygunluğu herşeyden önemlidir. Klasik tarzınız ile uygun olacak düz renk ve geometrik desenler, spor tarzınıza ise eşlik edecek olan birden fazla tonun bir arada kullanılarak yaratıldığı desenler, daha gündelik hayat için ise çiçekli desenleri bol bol kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli ve şık tercihlerde bulunacaksanız kumaşınada dikkat etmelisiniz. Kumaşı ne boya vermeli nede sizi çok terletmemeli. Zira tüm gün kapalı bile kalabilen saçlarınızın sağlığınıda düşünmelisiniz. Bunu için polyester oranı düşük ürünleri araştırarak almalısınız. Hava alan kumaşladan yapılan eşarpları tercih edebilirsiniz.