Kadın, Kadınlar Sitesi

El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri

10.12.2013
8.312
Sponsorlu Bağlantılar
El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri

Genellikle hanımlar günlük yaşamları içerisinde yelekleri üzerinden eksik etmemektedirler. Özellikle ev hanımlarının yoğun gün geçirmelerinden dolayı sürekli hareket içerisinde olmalarından dolayı onların hareketlerini kısıtlamadan işlerini rahat yapabilmelerini sağladığı gibi onlara sıcaklığı hissettirmeleri tercihlerin yapılmasında en büyük unsur olmaktadır. Ayrıca bayanlar boş vakitlerini en güzel şekilde değerlendirmek adına da el örgüleri ile harikalar yaratmaktadırlar. İşte bunların birisi de kendileri için olsun yakınları için olsun el örgüsü bayan yelek modellerini örmekten zevk duyarlar. Eğer sizler günlük yelek düşünüyorsanız harika yelek modelleri ile üzerinize muhteşem görünümler kazandırabilirsiniz. İşleyeceğiniz zaman ise ister örgü şişleri ile olduğu gibi tığlar ile de rahat bir şekilde örececeğiniz değişik yelek modelleri yapabilirsiniz. Klasik modellerden olan ve sıkça tercih edilenler arasında yer alan yelekler ise sadelikten yana seçim yapmak isteyenlerin zevklerine hitap edecektir.

Ama son zamanlar da her bayan tarafından ilgi gören model ise geniş yaka yapılarak ve düğmeler ile sonlandırılan modeller olmaktadır. Bu geniş yakaları düğmelediğiniz zaman ise kare görünümü şeklinde kendini sergilemektedir. Ayrıca biraz gösterişli olanlar ise omuz kısmı kalın veya ince askılar olarak işlenip yine düğmeler ile tamamlananlar olacaktır. Yeleklerinizin boyunu arzu ettiğiniz şekilde yapabilirsiniz. Mesela biraz da olsa spor tarzını yansıtması açısından kısa veya mini şekilde örebilir farklı şıklıklar oluşturabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ama daha da görkemli düşünürseniz ince veya kalın bayan kemerleri ile süsleme imkanına sahip olacağınızı unutmayınız. Renk konusunda ise sizleri özgür bırakarak dilediğiniz rengi seçme olanağına sahip olacağınızdan dolayı zevkinize hitap eden renk ve model ile bahar aylarında, kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da bu el örgüsü bayan yelek modellerinden yararlanacaksınız. Günlük yaşamınıza uygun demişken gayet çok şık görünümlü ve ağır kıyafetler ile tamamlandığında muhteşem görünüm kazandırılan bayan yeleklerini hatırlamakta fayda var diyebiliriz. Çünkü hem yelek olarak kullanabileceğiniz gibi sizlere ayrı bir aksesuar olarak ta görevini yerine getirecektir. Bu abiye tarzında olanlar da ise simli iplikler kullanılmış ve bazılarında taşlar, boncuklar veya kurdeleler ile motifler yapılarak çok zengin görünümlü modeller elde edilmiştir. Model seçiminizi tek modelden yapabileceğiniz gibi bir yelekte birden fazla motifleri de kullanabilirsiniz. O zaman renk kazandırılarak ve çok zengin görünmesinin yanı sıra gösterişi de sunacaktır. Her güne özel ve her zaman gönül rahatlığı ile giyebileceğiniz bu muhteşem modelleri üzerinizden asla eksik etmeyiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.