Kadın, Kadınlar Sitesi

Leopar Desenli Bayan Ayakkabı Modelleri

09.12.2014
3.174
Sponsorlu Bağlantılar
Leopar Desenli Bayan Ayakkabı Modelleri

Leopar desen bayanların en vazgeçilmez desenleridir. leopar desenli ayakkabı modellerinde çok fazla kullanılmaktadır. Leopar desenli olan ayakkabı her zaman kullanılacak olan çok çeşitli ayakkabı örnekleridir. Durum bu şekilde olunca çeşitli modellerde olan ayakkabılar topuklu ve topuksuz olmak şeklinde ayrılmaktadır. Ayakkabı bayanlar için çok önemli bir yer tutmaktadır. Durum bu şekilde olunca çeşitli markalar leopar desen ayakkabı örnekleri üzerinde çalışmaktadırlar. Birbirinden farklı modellerde olan çeşitli ayakkabı örnekleri şıklıkları ve modern yapıları ile dikkat çekecektir. Leopar desenli ayakkabı modelleri bayanların dişiliğini ortaya koyan ve ayaklarınızda olan zarifliği gösteren modern tasarımlar olacaktır. Birbirinden farklı renk tonlarında veya modellerde olan leopar desenli ayakkabı modelleri her zaman beğenileri kazanacak ayakkabı örneklerinden olmaktadır. Yüksek topuklu olan leopar desenli bayan ayakkabı modellerini abiye kısa elbiselerin altına kullanabilirsiniz. Yüksek topuklu olan ve burnu açık ve önden aynı leopar desenle fiyonk detayı olması ayakkabı modeline hava katmaktadır. İnce yüksek topuklu olması ile şıklığına kesinlikle şıklık katan modern ayakkabı modelidir. zımba modası leopar desenlerde de kullanılmaktadır. Burun detayı zımbalar ile hareket katılmış leopar desen ile bütünleşmiş çok şık bir bayan ayakkabı modelidir. Pembe ve leopar desen bir arada kullanılırsa öndeki rugan pembe deri detayı ile fiyonk yapılması leopar desenli ayakkabı modeline hareket ve renk katacaktır.

Leopar desenli bayan ayakkabı modelleri spor tarzda olan ve beyaz taban detayı ve önden bağcık detayı ile bütünleşmektedir. Günlük rahatlığı yaşayacağınız çok havalı bir ayakkabı modeli ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Leopar desenli kısa bot örnekleri yüksek ince topuklu ve sarı metal kullanılan havalı bir bot modelidir. Topuk detayı ayakkabı modelinde kesinlikle dikkat çekici olan havalı bir modeldir. Kırmızı taban ve kırmızı topuk detayı leopar desenle birleşince havalı bir yüksek tabanlı ayakkabı modeli ortaya çıkmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Yaz ayları için kullanılan leopar desen ile tamamlanmış ve sandalet şıklığını yansıtan yaz aylarında beyaz elbiselerin altına bile kombinlenecek çok modern tasarımlardır. Leopar desenli bayan ayakkabı örnekleri beğenileri kazanacak çok şık tasarımlar arasında yer alınacaktır. Burnu açık bayan ayakkabı modeli ön detayı kalın zincir detayı ile tamamlanmış olması leopar desen ile bir arada kombinlenmiş olması zincir detayının modern tarzını yansıtmaktadır. son dönemlerin modası olan leopar desenli ayakkabı modellerine renk katması açısından farklı renkler ile kombinlenip leopar desenine renk katmış olan modern bir tasarımdır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.