Kadın, Kadınlar Sitesi

Yazlık Bayan Bandajlı Ayakkabı Modelleri

22.07.2015
3.671
Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Bayan Bandajlı Ayakkabı Modelleri

Şimdilerin en trend ayakkabı modelleri farklı tarzı ile sunulmuştur. Çünkü bu tasarlanan yazlık bayan bandajlı ayakkabı modelleri ayrı bir estetik güzellik içermektedir. Bandajlı olabilmesi amacı ile ince şeritler halinde ayakkabı üzerine dizayn edilerek elde edilmiştir. Yani kalın veya ince bandajlar sizlerin ayağınızı zarif ile saracak ve en farklı tarzı yansımasına fırsat verecektir. Genellikle zaten topuklu stiller de sıkça kullanılması neticesinde özel günlere mahsus olarak bayanlar tarafından değerlendirilmeye devam edilmiştir. Topuk detaylarında ise yüksek topuklar ile sıkça karşılaşacaksınız. Bazılarında ise bandajlar kalınca kullanılmaya çalışılmış. Örneğin ayakkabı üstüne enli bant olarak dahil edilmiş ve hoş ip bağcık ile model tamamlanmıştır. En uygun bandajlı ayakkabılar tasarlanması amacı ile en çok sadece bir renk kullanılmıştır. Yani siyah renk gözde olmakta ve yeni sezonlarda yeni renk tonlarına olanak verilmiştir. Şüphesiz ki turkuaz, fuşya gibi şimdiler de moda olan tonlar bu renklerden oluşan bayan giyim kıyafetlerinin ayakkabısı olacaktır. Zaten renkli deriler ile hazırlanan ve gayette her sezona hitap edecek düzeyde sizlere sunulmuştur. Ama süet veya kumaş kullanılanlar da genelde fiyonk olarak bağcıklara yer verilmiştir. Kurdele veya kumaş bağcıklar ise bilek hizasında uygulanmıştır. Gizli platform topuklar da önü açık ve arkası kapalı olmak üzere dizayn edilmiş ve ince deri kayış ile sonlandırılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yani her topuğa en uygun stil verilmeye çalışılarak modeller sizler ile buluşturulmuştur. Kayış bağlamalarda hoş stil olabilmesi amacı ile çapraz şekilde uygulanmış. Ve üzeri aksesuar gibi farklılıklar ile şıklığı yakalaması için üzerine serpiştirilmiş. Mesela ilk olarak zımbalar zincirler ayakkabıların sıkça kullanılan süslemeleri oluşturduğundan dolayı muhakkak sizlerin de ayağınıza hitap edecek ve beğeneceğiniz tarzda ayakkabıyı oluşturacaktır. Ayrıca genç kesimin gladyatör ayakkabılarına da bu bandajlar dahil edilmiştir.

İnciler ve taşlarda en güzel hali ile ve gözlere de hoşluğu sağlayan muhteşemlik içerisinde aksettirilmiştir.  Örneğin bandajlı elbiseler ile de ahengi ve uyumu  daha muhteşem olarak sergileyeceğinden emin  olabileceksiniz. Çünkü elbiselerde de bandajlar halinde kıyafetleri hazırlamakta ve sizlerin vücudunu saracak özelliklerde elbiseleri oluşturmaktadır. Böylece hem kıyafet hem de ayakkabılar aynı tarzı ve imajı birlikte üzerinizde yansıtmayı başaracaktır. Ayrıca bandaj etekleri de unutmamak gerekir. Nedeni ise farklı kıyafetler ile seçilebileceği gibi bazende tek tercih sayesinde şıklığı kendi adınıza temin edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.