Kadın, Kadınlar Sitesi

Yeni Sezon Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

17.12.2014
2.876
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Yeni açılan sezonlarda bayan kadın giyim kıyafetlerin de olduğu gibi ayakkabı modelleri tasarımlarında da mutlaka bir şıklığı görmeniz kaçınılmaz olmaktadır. Çünkü hanımların ihtiyacını karşılamakta olan kıyafetler olsun ayakkabılar olsun her zaman değişim evrelerinden geçmektedir. Bu yüzden de sizlerin karşınıza hem şık hem de mükemmellik içerisinde gelmektedir. Bu yeni sezon bayan abiye ayakkabı modellerinde ise özel günlerinizde sizlerin daha şık ve daha zarafet içerisinde görünmeniz amacı ile muhteşem şekilde dizayn edildiğini fark edeceksiniz. Çünkü öncelik topuklardan oluşan detaylarına ağırlık verilerek tasarlanmış ve bu sayede de işlemlerin dahil edilmesi sonucunda ise şıklığı yakalaması kaçınılmaz olmuştur. İlk olarak kusursuz şekilde dizayn edilen topuklar haricinde ise yepyeni bir stili ve yepyeni tarzı sunma adına şimdilerde ayakkabı modası haline gelen sivri burun ayakkabı tarzlarını göreceksiniz. Çünkü bu sivri burun abiye ayakkabıları sizlere zarif bir görünümü yansıtabileceği gibi estetikliği de sunma başarısını yakalayacaktır. Ayrıca bilek kısımlarına ilave edilen ince kayışlar da muhteşem görünmesine en büyük yardımcı olmaktadır. Genellikle yüksek topuklarda farklı bir stili yaratmak amacı ile kalın şekilde ve bilekten bağlamalı tarzlar seçilmiştir. Çünkü zaten topuk kısımları oldukça yüksek yapılması sayesinde de kalın şekilde dizayn edilen kayış bağlamalar daha mükemmellik içeren modellerin oluşmasına imkan tanımıştır.

Ayrıca renklerde bazılarında birden fazla ton ile seçilmiş ve renkli ayakkabılar sunulmasına olanak sağlamıştır. Ayrıca günlerin özelliğini düşünürseniz mesela yılbaşı gününe özel yapılan tasarımlar da en çok kırmızı renklerin ağırlıkta kullanıldığını fark edebilirsiniz. Çünkü yılbaşı gününün rengi haline gelmeyi başaran kırmızı renk tonu he kıyafetlerde hem de ayakkabı ve aksesuarlar da oldukça sık kullanılmaya çalışılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ama sizler için önem taşıyan diğer özel günlerinize en uygun stillerde farklı renkler ile dizayn edilerek kusursuz şekilde sunulmuştur. Çünkü özellikle kıyafetlerin ve gece elbiselerinde kullanılan renklerin farklılık içermesi sebebi ile her tonun uygulanmasına imkan verilmiştir. Böylece hem kıyafetlere eksiksiz şekilde uyum sağlayacağı gibi sizlerinde zevklerinize hitap etmeyi başaran abiye ayakkabılar ile yeni bir şıklığı yakalamayı düşünürseniz işte bu tasarımlardan ve sunulan fırsatları kaçırmamak en doğru karar olacaktır. Bu nedenle de sizlerde renk ahengine ve modellerin şıklığı yansıtan tasarımlara ağırlık veriyorsanız görmeniz gereken tasarımların bunlar olduğunu anlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.