Matmazel Bayan Çanta Modelleri

  • 04 Ocak 2015
  • 5.104 kez görüntülendi.

Matmazel yeni sezon çanta tasarımları ile kesinlikle birbirinden farklı çanta tasarımları ile herkesin beğenilerini kazanan çanta tasarımları her zaman beğenileri kazanmaktadır. Birbirinden farklı modellerde olan yeni sezon tasarımları ile her zaman beğenileri kazanmaktadır. Yeni sezonda matmazel bayan çanta modelleri ile her zaman dikkat çekmektedir. Yeni sezonda matmazel bayan çanta tasarımları ilgi çekmeyi başarmış ve çanta modelleri kalitesinden dolayı ilgi çekmektedir. Çanta bayanların en önemli etkenleridir. Çantalar şıklıkları ve güzel yapıları ile ilgi çekmektedir. Birbirinden farklı modellerde çanta tasarımları kullanım yerine göre farklılık göstermektedir. Farklı tarzı ve modern çanta tasarımları renk seçenekleri ile kullanım açısından modern tarzınıza kesinlikle tarz katacaktır. Çantalar bayanların tamamlayıcı aksesuarları arasında kesinlikle yer alacaktır. Kare bordo, kahverengi, yeşil ve gri renklerde olan kare kare ayrılmış ve kombinleniş kullanışlı bir çanta tasarımıdır. Tek göz detayı olan ve elinizde tutacağınız kullanışlı olan bir çanta tasarımı ile ilgi çekmektedir. Kırmızı renk matmazel bayan çanta tasarımları açma detayı ise modern olsun diye açma detayı taş ile tamamlanmış havalı bir çanta tasarımıdır. Özel günlerde kullanılması gereken yeni sezon tasarımı ile beğenileri kazanmış çok çeşitli yeni sezon çanta tasarımıdır. 

Leopar desenli olan matmazel bayan çanta modeli siyah rugan detayları ile tamamlanmış olması iki derinin birbiri ile ne kadar uyumlu olduğunu gösteren yeni sezon tasarımları arasında kesinlikle yer almaktadır. Leopar desen bayanların kullanmaktan çok zevk aldıkları yeni sezon tasarımları arasında kesinlikle yer almaktadır. Şıklığı ve modern yapısı ile ilgi çekmektedir. Çok renkli olan çanta modelleri lila şıklığı sarı ince zımbalar ile kombinlenmesi çanta modeline hareket katmaktadır. Zımba modası çanta modelleri ile kombinlenmesi çanta tasarımına şıklık katacaktır.

Resimleri büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

mavi ve gri renk olan mavi çanta modeli gri kapak detayı ile tamamlanması mini kare şeklinde kenarları zımbalı olan çok şık çanta modelidir. Kullanım açısından havalı olan yeni sezon tasarımı ile beğenileri kazanmaktadır.

yılan derisi olan kare küçük çanta modeli çok havalı olan kullanım açısından her zaman kullanabileceğiniz çok şık bir matmazel bayan çanta modelleri ile ilgi çekmektedir. Yeni sezonda dantel modası dikkat çekmektedir. Matmazel bayan çanta modelleri dantel detaylarının olması büyük bir çanta olması ile de kullanışlı bir tarz ortaya koymaktadır. Aynı zamanda dantel yanında sim detayları ile de ilgi çekmeyi başarmaktadır. Kırmızı ve siyah renklerin ne kadar uyumlu olduğu matmazel bayan çanta modeli ortasından geçen çiçek detayı çanta modeline kesinlikle modern bir hava katmaktadır.