Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Kumaş Çanta Modelleri

28.02.2014
4.582
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Kumaş Çanta Modelleri

Bazen kıyafetlerimizde olduğu gibi seçeceğimiz ayakkabılar olsun çantalar olsun her zaman bir farklılık ararız. Çantaları düşünürseniz genelinde ya deriden hazırlanmış yada işlemeler ile zenginlik katılmış modeller ile rastlamaktayız. İşte eğer sizlerde farklı olduğu kadar değişik bir tarz arayışı içerisinde kendinizi buluyorsanız yepyeni modelleri ve farklılığı ile kendini kanıtlayan bayan kumaş çanta modellerinden düşünebilirsiniz. Çünkü bu modellerin elde edilmesi için genellikle el yapımı olmasına özen gösterilerek tasarlanmış şekilde karşılaşacaksınız. Bazı hanımlar hem boş vakitlerini değerlendirmek amacı hem de bütçelerine katkıda bulunmayı düşünmelerinden dolayı bu şekilde kendi el emekleri olsun göz nurları olsun büyük çaba sarf ederek mükemmel şekilde hazırlamayı başarmışlardır. Ayrıca arzu ederseniz kendinizde rahatlıkla ve kolaylıkla elde edebileceksiniz. Kumaş olmasından dolayı mesela evlerinizde artık kumaşlardan faydalanabilir yada yapacağınız çantanın modeline uygun kuşamlar elde ederek harikalar yaratabilirsiniz. Böylece hem zamanı iyi değerlendirmiş olacaksınız hem de zevkinize hitap edecek düzeyde en şık çantayı yapmanın memnuniyetini yaşamış olacaksınız.

Ama kendiniz yapmak istemezseniz marifetli hanımların özel hazırlamış oldukları ve size hitap eden bayan kumaş çanta modellerinden de seçebilirsiniz. Zaten modellere baktığınız an şıklıkları karşısında adeta büyüleyici bir güzellikte kendilerini yansıtmış olduğunu göreceksiniz. Çokça bu tarz tercih edilmesinden dolayı zengin bir katolog olması amacı ile spor tarzında çantaları ve abiye tarzından modellerin bol çeşitlerden olduğunu sizler de fark edeceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Böylece hangi stile ve modele ihtiyacınız var ise rahatlıkla elde edebilecek ve ayrıcalıklı çanta takmanın farklılığını hissedeceksiniz. Bunların en büyük özeliği ise kumaşlardan olması sebebi ile hazırlanacak çantanın eğer rengarenk bir model olmasını tasarladıkları zaman genel de desenli kumaşlar daha çok seçilmektedir. Mesela desenlerden çantanın tarzına göre ya çiçek desenler, güller ve farklı desenlerden olmasına dikkat edilerek tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Ayrıca abiye kumaş çantaların da ise gösterişli olmasına ağırlık verilmesinden dolayı süsleme amacı ile çantanın üzeri taşlar, boncuklar, dantel güpürleri ile renk ve zenginlik katabilecek her aksesuarların ilave edilmesi sonucunda göz kamaştıran ve ilgileri üzerine çeken modeller olduğunu da hatırınızdan çıkarmamak gerekir. Çünkü her kumaş çanta ayrı bir şıklığı sizlere sunabileceği gibi sizlerin de ayrıcalıklı hissetmenize neden olacaktır. Kısacası bazen bu gibi hoş değişiklikler sizlerin de memnuniyetini kazanacağından dolayı mutlaka  böyle hoşluklara yer vermelisiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.