Bayan Son Moda Yüzük Setleri

  • 09 Temmuz 2019
  • 1.653 kez görüntülendi.

Bayan Son Moda Yüzük Setleri Tasarımcılar her alanda olduğu gibi bayan takılarında da yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni trend yüzük setleri. Özel tarzlarıyla eşsiz tarzınızı göstermeniz için tasarlanan yüzük setleri harika aksesuarlar olarak seçimimize sunulmuş durumda. Bu yüzük setlerini istediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz. Çoğu genç kızlar ve kadınlar için uygun muhteşem modellerden size en uygun olanı seçmelisiniz. Altın renkli yüzük seti 9 çeşit yüzükten oluşuyor. Sevimli kristal döşemeli kuğu, anahtar, kilit, beyaz kalp, hassas telkâri çiçek yüzük, kelebek ve midi eklem yüzüğü bu takım için eşleştirilmiş. Tarzınızı yenilemek ve keşfetmek için bu seti kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir boyutta olması kullanım kolaylığı açısından kusursuz. Kendinizi her gün şık yapabilirsiniz. 6 parçadan oluşan turkuaz renkli taşlı Türk ok ve ay motiflerini içeren çinko esaslı alaşım malzemeden yapılan yüzül seti yeni moda bohem stilini yansıtıyor.

Günlük ya da özel günlerde kullanım için ideal. 11 parçadan oluşan gümüş renkli yüzük seti gri renk taşlar, çiçek, tüy, taç, yıldız gibi motiflerle eşleştirilmiş. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde ya da işte gündelik hayatta kullanmanız için uygun. Siyah ve kristal taşlarla tasarlanmış antik gümüş renkli yüzük seti farklı geometride şekillerle eşleştirilmiş. 11 parçadan oluşan alaşım gümüş kaplama yüzük seti şeffaf taş, çiçek ve ay motifleriyle eşleştirilmiş. 8 parçadan oluşan antik gümüş yüzün seti farklı şekillerden oluşan motiflerle eşleştirilmiş. Bohem tarz kadını yansıtan yüzüklerle kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

8 parçadan oluşan antik altın renkli yüzük seti turkuaz, şeffaf ve kahverengi taşlarla ve çeşitli figürlerle eşleştirilmiş. Her kıyafetle uyum sağlayabilir. Özel ve tek tasarım aksesuarla fark yaratacaksınız. 11 parçadan oluşan Retro set çiçekli yüzüğün yanı sıra güneş ve ay motifli yüzüklerle de eşleştirilmiş. 7 parçadan oluşan gümüş renkli mavi ve siyah taşlı ve de fil figürlü bohem tarz yüzük seti özellikle yaz aylarında tatilde kullanım için çok uygun. Kızlarınız, kız kardeşleriniz ve kız arkadaşlarınız için mükemmel hediye olacaktır. 7 parçadan oluşan gümüş kaplama yüzük seti ayçiçeği, yaprak, fil, ay ve deniz kabuğu yüzükler eşleştirilmiş.