Myra Gold Yeşil Altın Bayan Yüzük Modelleri

  • 22 Eylül 2014
  • 4.461 kez görüntülendi.
Myra Gold Yeşil Altın Bayan Yüzük Modelleri

Her zaman takı modelleri tercihi esnasında ilk önceliği kaliteden yana kullanmak isteriz. Çünkü seçilen takıların kalitesi beraberinde markanın şıklığını ve kendine özgü güzelliğini bizlere kazandırmasına en büyük yardımcı olmaktadır. Artık yavaş yavaş sarı altının yerini yeşil altın almaya başladığı şu günlerde takı dünyasında moda haline gelen ve sunduğu tasarımları ile bayanların ilgilerini kazanan myra gold yeşil altın bayan yüzük modelleri mükemmelliği yakalamıştır. Çünkü bu yeşil altın olması ve altın ayarının düşük olarak yapılması sayesinde sizlerede fantazi takı olma özelliğini yansıtacaktır. Nedeni ise bu yeşil altınların kendine has bir estetik güzellik içermesi ve özellikle yüzük modellerinin parmaklarınızda yer alması soncunda zarifliği yakalaması bir o kadar mümkün hale gelecektir. Ayrıca bu modellerin bazen değerli taşların ilave edilmesi sonucunda harikalar yaratılan yüzükleride parmaklarınızda görme şansını sunacaktır. Bunların yanı sıra yüzüklere farklılık ve değerini daha değerli kılabilmesi için verilen figürler ve şekiller daha çok bu markanın rağbet gömesine yardımcı olmaktadır. Mesela aklınıza gelebilecek olan hayvan figürleri, çiçekler, güller ve değişikliği oluşturabilecek şık tasarımların birleşmesi sonucunda takılarda en zengin kataloğa sahip olmasına neden olmuştur.

Örneğin kalplerden oluşan modellerden yana tercih kullanmak isterseniz yapılan kalplerin tek olarak veya birleşen kalpler ile harika görünümler sergilendiği modeller karşınıza gelecektir. Kıvrımlardan oluşan yüzükler de ise hayvan figürlerinden yılan şekli yüzüğün üzerini saracak şekilde ilave edilmeye çalışılmıştır. Ayrıca her figüre verilen renkler de kusursuz olarak seçildiğinden dolayı birbirini tamamlayan en kusursuz yeşil altın yüzük modelini oluşturmasına vesile olmaktadır. Zaten takı dünyasında olsun takı modasında olsun artık kendini kanıtlamayı başaran bir marka olarak karşınıza gelebilecek en mükemmel yüzükleri myra gold takı modelleri oluşturacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kullanılan ve yüzüklerin üzerine yerleştirilen taşlar ise kısıtlama yapılmadan ve her çeşidin yer aldığı şekilde dizayn edilmiştir. Yani pırlanta taşlarının parıltısını gözleriniz de göreceğiniz gibi bazen de yakut, zümrüt gibi değerini gösteren taşların ışıltısını artık bu modellerde parmaklarınız da görme fırsatını yakalayacaksınız. Bu sayede de en moda ve en değerli parmağı tercih ederek ayrıcalıklı görünümleri elde edebileceksiniz. ister sade bir güzelliği yüzüklerde bulabilme imkanını yakalamayı düşünenler için isterseniz abiye tarzında ve ağır görünün kazandırılarak tamamlanan modelleri myra gold tasarımlarında ve kataloğunda bulacağınızı hatırınızdan çıkarmayınız.