English Home Ferforje Aksesuar Tasarımları

  • 30 Mayıs 2015
  • 12.699 kez görüntülendi.
English Home Ferforje Aksesuar Tasarımları

Dekorasyonların vazgeçilmezi aksesuar tasarımlarında şimdilerde gözler english home ferforje aksesuar tasarımlarını aramaktadır. Çünkü ferforjelerin geçmiş dönemlerde olukça moda olması ve günümüzde nostalji aksesuar olarak değerlendirilmesi sonucunda bu marka bir çok hoş değişimleri uygulaması neticesinde sizlere sunulmuştur. Ayrıca kaliteli olmasıda tercihlerde fazlaca yer almasına vesile olmuştur. Çünkü seçilen tasarımların her zaman dayanıklı ve özellikle kaliteyi içermesini düşündüğümüz için en doğrusu bu ferforjeler olacaktır. Artık salon dekorasyonların da dekoratif rafların salonlar gibi koridor veya antrelerde sıkça yer almasından dolayı english home markası farkı ile göreceksiniz. Renkler açık ve genelinde beyaz ton ile yapılmıştır. Aydınlatma sistemi için ise çok şık ve estetik güzelliklerde bulunan şamdanların veya fener tarzında lambaların ferforje ile yapılması sebebi ile daha güzel olmayı başarmıştır. Ayrıca anlamca değerli yazılarda tek parça şeklinde ve harfler olarak duvara monte edilmiştir. Örneğin çocuk veya bebek odalarına renk kazandırmak amacı ile çocuğunuzun veya bebeğinizin isimlerinin baş harflerini duvara dizayn edebilirsiniz. Böylece duvar dekorasyonu görünümüne değişikliği uygulamış olacaksınız. Veya dış kapınızın üzerinede bu hoş yazıları ilave edebilirsiniz.

Kısacası renkli ve dekorasyonlara farklı bakış açısı yaratan english home aksesuarlarını ferforje özelliği ile evlerinizi süsleyeceksiniz. Ayrıca mutfaklarda yer alan züccaciye ürünlerinde göreceksiniz. Mesela ferforje tepsiler oldukça hanımların ilgi gösterdiği mutfak araç – gereçleri arasında yer almıştır. Tepsilerin kenar kısımları titizlikle işlemeler ile gösterişi yakalamıştır. Yani hem şık süslemeleri elde etmenize yarımcı olacağı gibi bir çok ürünleri de mutfaklarda kullanıma uygun bulacaksınız. Kitaplık veya kütüphane modelleri ile unutulmamıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bazılarında ayaklı ve bazılarında küçük şekilde yapılmıştır. Banyolara her zaman kullanabileceğiniz ve aynalar ilave edilmiştir. Banyolar da en çok raflar eksiksiz olarak yer alacaktır. Bu ferforje katları bazen banyo havlularınız için değerlendirebilirsiniz. Masaların üzerine dahil edildiğimiz ikramlıkların sunulacağı ve muhafaza edebileceğiniz güzellikler de karşınıza geliyor. Saksı niteliğinde ve bazende vazo olarak değerlendireceğiniz ferforje aksesuar sayesinde muhakkak bir farklılık yaratacaksınız. Bahçeleriniz için modern ve dekoratif saksıları bahçelerinize veya evlerinizin uygun mekanlarına dizayn ederek oldukça ayrıcalıklı dekorasyonları sağlayabilirsiniz. İsterseniz evlerinizin çık dizaynına uygulayacağınız gibi dış mekanlara da kullanım imkanınız olacağını bilmelisiniz.