Yazlık Çocuk Pijama Takımı Modelleri

  • 07 Haziran 2014
  • 3.905 kez görüntülendi.

Çocuklar adına bebek çocuk giyim tercihlerinden yapılacağı zaman ayrı bir özen isteyen modelleri oluşturan pijama takımları hoş şekilde tasarlanmaya devam etmektedir. Özellikle seçim yapılacak sezon yaz olduğu zaman daha dikkat gerekmektedir. Çünkü malum yaz aylarının oldukça sıcak olması sebebi ile çocuklar adına rahatlığı tam anlamı ile sunabilecek yazlık çocuk pijama takımı modellerinden oluşması gerekmektedir. Bu nedenle de sizlere hazırlanan modellerin taşıdığı özellikler de olmakla beraber onların hem zevklerine hemde hitap edecek düzeyde olması gerektiği için farklılık yaratmaktadır. Mesela uygulanmış olan desenler olsun kullanılan renkler olsun oldukça çok çeşitlerden kullanılarak elde edilmeye çalışılmıştır. Bunların yanısıra kız veya erkek çocuk olarak ayrı ayrı modellerden oluşması gerektiğinden dolayı bu hususlara gereken özen gösterilmiştir. Bu tarz yapılmasının sebebi ise erkek çocuklarına nazaran kız çocukların kıyafetleri olsun pijama takımları olsun daha gösterişi ve şıklığı daha çok yansıtmasından dolayıdır diyebiliriz. Bu hazırlanmış olan çocuk pijamaların gözde olması amacı ile en çok desenlere ağırlık verilerek tamamlanmıştır. Çünkü uygulanmış olan renkli desenler sayesinde daha çok ilgi çekmekte beğenileri hem anneler tarafından hem de çocuklar yönünden beğeni kazanmasına vesile olmaktadır.

kız çocukları adına hazırlanmış olan modeller de erkek çocukları pijama takımları gibi genellikle sevimli kahramanlardan veya çizgi film karakterlerinden oluşmaktadır. Ayrıca biraz daha büyük çocuklar için desenlerde farklı şekilde stiller uygulanmıştır. Mesela kızlara özgü çiçekler, puantiyeler olmak ile beraber rengarenk çizgilerden oluşan harika desenler ile sonlandırılmıştır. Bunların yanı sıra resimlere de yer verilmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örneğin çocuklarından tarzından oluşan hayvan resimleri, araba gibi oyuncaklardan oluşan resimleme şeklinde dizayn edilerek pijamaların üzerine aksettirilmiştir. Kullanım olarak ise genellikle kesimler geniş kesimden oluşmakta ve ön kısımları düğmeler ile tamamlanmıştır. Bu sayede de onlar için en rahat kullanımı sağlayacağı gibi oldukça da kendilerini rahat hissetmelerine olanak sağlayacaktır. Ayrıca çocuk pijaması olmasından dolayı genellikle ikili şekilde tamamlanmıştır. Yani üzeri ve alt kısmı ayrı ayrı parçalardan oluşmaktadır. BU sebeple de bek bölümüne lastik ilave edilerek yapılan tarzlar şeklinde onlara sunulmaktadır. Ama bir kaç model de özelikle kız çocukları için bel kısmına kurdeleler eklenmiş ve bağcık görevini görerek daha zengin modeller elde edilmeye çalışılmıştır. İster sizler çocuklarınız adına kapriden oluşan şekilde seçebilir ister uzun veya şort takım olarak hazırlanan pijama modellerden tercihlerinizi yapabileceksiniz.