Bayan Boncuklu Kolye Modeli

  • 10 Mayıs 2013
  • 4.576 kez görüntülendi.
Bayan Boncuklu Kolye Modeli

Boncukları hemen hemen her türlü takılarda kullanmaktayız. Bunlardan birisi olan kolyeler de kullanılarak istenilen güzelliklerde ve niteliklerde olmasına olanak veren tasarımcılar sizlerin beğenisini kazanmak için ellerinden geleni yapmışlardır. Bazılarında tek renk boncuklar kullanılarak bazılarında ise her renkten boncuklar ile rengarenk yaparak göz alıcı güzelliklerde sizlere sunmuşlardır. 

Ağır görünümlü ve kendini gösteren kolyelerden birisi ise beyaz ve sarı altın ile birlikte kullanılan nazar boncukları değişik modeller elde etmelerine yardımcı olmuştur. Sade boncuklar veya karma boncuklar ile bir arada kullanılan kurdeleler ve şeritler bir çok yeni modellerin yaratılmasına neden olmaktadır. Mesela boncukları dizerken ve bağlama kısımlarında renkli kurdeleler ile şık bir fiyonk bağcık yapılmıştır. Örneğin en hoşu sayılabilecek olan ise boncuklar ile çiçek motifi verilmiş olanlar bayanların ilgisini çekmeyi başararak tercihlerin bu yönde kullanılmasını sağlamıştır. Spor kıyafetleriniz ile genellikle büyük boncuklu olanları seçeceğiniz için büyük boncuklar ile enli ve kalın şekiller de yapılanlar sizleri kusursuz tamamlayacaktır. Ama küçük boncuklu olanlar da göz ardı edilecek gibi görünmemektedir. Çünkü bütün bayan boncuklu kolye modellerinin kendine özgü güzelliği olduğundan dolayı seçim yapmakta zorlanabilir ve kendi zevkinize hitap edecek bir kolye takınabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mesela bazı modellerini set olarak ta hazırladıktan dolayı set halinde takınmayı seviyorsanız bu modelleri seçebilirsiniz. Her yaşta rahatlıkla takınabilecek en şık takılardan biri olan bayan boncuklu kolye modellerini takı mağazalarında ve sarraflar da bulabilecek eşsiz güzelliklere kavuşarak hoş bir görüntü sergileyebileceksiniz.