Daniel Klein Kadın Kol Saatleri Modelleri

  • 02 Ağustos 2020
  • 1.882 kez görüntülendi.
Daniel Klein Kadın Kol Saatleri Modelleri

Kol saati hem günlük hayatta hem şık davetlerde kullanılabilen çeşitli tasarımlarla sadece spor tarza bağlı kalmamış zamansız parçalardandır. Zamanını iyi kullanmak isteyen kadınlar için tasarlanan zarif ve feminen tarzda Daniel Klein kol saatleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Saatler zamanı gösteren araçlar olmasının yanı sıra tarzınızı da yansıtıyor. Bu nedenle takacağınız saatin rengi, duruşu, tasarımı, kıyafetinizle uyumu oldukça önemli bir unsur olarak karşınıza çıkıyor. Genellikle tercih edilen modeller arasında gümüş ve altın tek renk zamansız klasik parçalar olmasının yanı sıra son dönemlerde artan çeşitlilikle artık neredeyse her kombininiz için ayrı bir saat bulabilirsiniz. Daniel Klein saat alanında oldukça tanınır bir marka olmakla beraber her kitleye hitap eden saatleriyle oldukça tercih ediliyor. Hem modern hem klasik tarzlarda bulabileceğiniz sayısız tasarımla artık herkesin bir saat edinmek isteyeceği kadar çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Kordon olarak zarif durmasından ve aynı zamanda tüm kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız örme metal kordon, burgu metal kordon, hasır metal kordon gibi kordon modelleriyle beraber yuvarlak kasa sade bir saat zamansız parçalarınızdan olacaktır.

Daha gösterişli bir saat arıyorsanız özellikle yuvarlak veya baget kasanın etrafı ve rakamları taşlarla örülü modellerde oldukça gösterişli ve zarif bir tercih olacaktır. Bunların yanı sıra bileklik şeklindeki kordona sahip gümüş, rose gold renklerinde olan oldukça şık ve sade bir seçim de yapabilirsiniz.
Farklı Detaylarla Şık Stil: Kadınların stil tercihlerinin günden güne değişmesinden ilham alınarak oldukça çeşitli tasarımlara yönelen Daniel Klein kol saatleri zarafetinden ödün vermeyen kadınların ilk tercihi oluyor. Özellikle ince metal hasır model kordonlu gümüş, rose gold renklerindeki saatler hem spor hem şık parçalarla tercih edilebilen mineral cam yapısıyla sararmayan ve yıllarca kullanılabilen saatler çoğu kadının tercihidir. Bunların yanı sıra çift renk modeller de bulunmaktadır. Son dönemlerde görülen kordon ve kasa içerisinin farklı renklerde olması saat tasarımlarında yeni bir soluk getirmiştir. Gümüş örme model bir saatin kasa renginin lacivert olması kombinler için geniş bir olanak sağlamakla kalmıyor, saati tek başına öne çıkarılacak kadar şık bir hale getiriyor. Kasa rengi dışında bir diğer çift renk modeli kordonlarda yapılan rose gold ve gümüşün bir arada kullanılmasıdır. Bu tasarıma sahip saatler de sadece spor ya da sadece klasik değil her parçayla uyum sağlayabiliyor. Sadece gümüş modeller spor ve günlük zamanlarda tercih edilirken , rose gol ve gümüşün bir arada kullanıldığı şık saatler ise davetler ve özel gecelerde oldukça şık bir görünüm veriyor.