El Örgüsü Perde Örnekleri

  • 23 Mart 2019
  • 3.086 kez görüntülendi.
El Örgüsü Perde Örnekleri

Ev dekorunun vazgeçilmez aksesuarları olan perdeler bulunduğumuz mekânın tüm havasını değiştiriyor. Otantik ve nostalji görünümünü için farklı kullanımlar tercihleriniz arasında olabilir. El örgüsü perde örnekleri uzun bir süredir yeniden hayatlarımıza dahil oldu. Farklı tasarımlar ve uygulamalar konusunda bu bölümde size güzel modellerden bahsedeceğim. Kullanmak istediğiniz yere göre de modeller yer alıyor; mutfak, salon, yatak odası banyo genç ya da çocuk odası gibi bölümler içinde sıra dışı trend günün modasını takip eden örgü perde stillerini bu galeri bölümünde görmeniz mümkün olacak. El örgüsü perde örnekleri aynı zamanda boy olarak da farklı modelleri barındırıyor. Uzun ve yarım ve kısa kullanımlar içinde birçok fikri aynı anda görmeniz mümkün olacaktır. Tığ işi örgü perde modelleri günümüzde klasik ya da modern ev dekorunda artık oldukça kullanılıyor. Stor kullanımlarınız içinde el örgüsü perde modelleri bu bölümde yer alıyor. Kış, sonbahar ilkbahar ve yaz için de farklılık arıyorsanız mevsimlere uygun olan el örgüsü perde modellerine yer verdik. Uzun tül şeklinde olanları tercih ediyorsanız ip seçiminize göre tığ işi harika perde örnekleri de var. Perdenizin tok ve görkemli durmasını arzu edenler içinde birbirinden farklı motifleri aynı bölümde görmeniz mümkün olacak.

Perde, bir evin tüm havasını gösterir yansıtır. O evin eşyalarına ya da dekoruna ahenk katar. Bu yüzden perde seçimleri her zaman ev dekorunda özel bir zamana ihtiyacı olur. Renkli el örgüsü perde kullanmayı tercih ediyorsanız, ayrıca bu tarz seçenekler içinde örnekler galeride yer alıyor. Motifler ise en çok tercih edilenlerin arasından seçildi; çiçek, bitki, yaprak, kendinden desenli örgüler geometrik desenli olanlar gibi… Düz kumaş perde kenarlarına yapılan tığ işi örnekler ayrıca bu bölümde size farklı fikirler sunacaktır. 

Eğer bu tarz kullanımda el örgüsü perde merakınız varsa en basit ve şık uygulamaları sizin için seçtik. Gelin çeyizleri içinde özel bir yeri olan el örgüsü perde örnekleri içinde alternatifler görmeniz mümkün olacak. Türk geleneksel sanatında özel yeri olan dantel ve oya işi kullanımlar içinde el örgüsü perde modelleri yer veriyoruz. Evlerin havasında mevsim dokusu katarken modern kullanımları hakkında fikir sahibi olabileceksiniz. El örgüsü perde örnekleri aynı zamanda salon ve mutfak masa el örtüsü ve peçeteler için de bir takım oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Benzer bir kullanımı yatak örtüleri içinde uygulayabileceksiniz.