Kayra Giyim Bayan Pardesü Modelleri

  • 17 Ocak 2015
  • 4.426 kez görüntülendi.
Kayra Giyim Bayan Pardesü Modelleri

Kayra giyim markası yaklaşık olarak 36 yıldır sektörde olan bir firmadır. Pardesü üretimine ise 92 yıllarında başlamış olup yıllarca yeni tasarımları ile dikkati çekmektedir. Kayra giyim kesinlikle yurt içi ve yurt dışı sarış noktası olan çok köklü bir firmasır. Kapalı kesin Türkiye de belli bir kitleye sahiptir. Durum bu şekilde olunca bayanların pardesü kullanımı ile farklı renklerde olan çok çeşitli pardesüler ile bayanlar havalarına hava katacaktır. Yazlık olan kayra giyim pardesü modeli ile yaz sıcaklarında kapalı olan bayanların ferah tutacak çok güzel pardesü modelleri olmaktadır. Pardesüler bayanların iç kıyafetlerini ve vücut hatlarını kamufile etmek amaçlı kullanmaktadırlar. Kapalı olan bayanların çok kullandığı yeni trend tasarımıdır. Perdesü modellerini yaz ve kış aylarından renk seçeneklerini ona göre tercih edilmesi gerekmektedir. Kesinlikle havalı olan yeni sezon tasarımlarından farklı renk seçeneklerinin olmasıdır. Açık yeşil renk olan kayra giyim pardesü modeli yaka detayında olan fiyonk ve ön detayında ince pile detayları ile tamamlanmaktadır. Bel detayında olan kemer detayı ile tamamlanmaktadır. Bu renk pardesü modeli kesinlikle yaz aylarından tercih edilebilecek olan bir pardesüdür. Koyu renklerde olan bayan pardesü modellerinde isterseniz tek renk isterseniz ince farklı detaylar ile hareket katılmış olan perdesü modelleri ile ilgi çekmektedir.

Koyu gri olan bayan kayra giyim pardesü modeli yaka detayı ise siyah olan ve açık yaka olması aynı zamanda kemer detayı ise siyah olarak kullanılmaktadır. Yaka detayı ile kemer detayının uyumlu olması pardesü modeline kesinlikle sıradışı bir hava katmaktadır. Lacivert olan ve bol kesimli olan kayra pardesü modeli ön detayında ise deri detayı ile tamamlanmaktadır. Kesinlikle çok havalı olan ve çok kullanışlı yeni sezon tasarımıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Koyu yeşil şeklinde olan kayra giyim pardesü modeli sanki arkadan bakıldığında bir kat daha kat varmış gibi gösteren detayı dikkat çekmektedir. Kesinlikle havalı olan ve çok kullanışlı yeni sezon tasarımıdır. Aslında sade ve düz modellerden tercih etmek istemezseniz eğer arka detayı hareketli olan pardesü modeli havalı olan çok şık bir tasarımdır. Havası ve kullanışlı olması pardesü modeline kesinlikle hava katmaktadır. SAde tek renk turuncu olan pardesü modeli çok havalı modeli rengi portakal havasını anımsatan çok havalı bir pardesü modelidir. Tarzı ve şıklığı ile kesinlikle beğenileri kazanmaktadır. Sade ve şık olan tasarımlar havası ve modern yapısı ile ilgi çekmektedir.