Mango Bayan Kaban Modelleri

  • 09 Ekim 2014
  • 9.077 kez görüntülendi.

Hanımlar daima dış görünüşlere özen göstermelerinden dolayı özellikle kış aylarında bayan kadın giyim modellerinden kabanların ayrı bir yeri olmaktadır. Çünkü kıyafetleriniz ne kadar şık olursa olsun sizleri kusursuzca ve şık şekilde tamamlayacak olan yine bu kabanlar olacaktır. Nedeni ise muhakkak bir kabana ihtiyaç duyacağınız için en özelini ve en şık tasarımı seçmek zorunda kalabilirsiniz. Bu sebeplede moda denilince akla ilk gelen marka şüphesiz ki mango olacağı için mango bayan kaban modelleri ile yepyeni bir şıklık ve zarafeti bulacağınıza emin olabilirsiniz. Mango kabanlarının ayrıca her kesimden oluşması ve her bayana estetik içerisinde bir görünüme kavuşturması sayesinde bu kış sezonunda oldukça hoş ve şık olacaksınız. Son tasarımlarıda ise genellikle uzun kabanlara yer vermeye çalışmıştır. Bu modellerin uzun olması sebebi ile hoş güzellikler kazandırmak amacı ile ön kısma büyükçe düğmeler ilave edilmiş ve kabanın renginden ve kumaşından oluşan kuşaklar ile tamamlanmıştır. Böylece son moda haline gelmeyi başararak sizlerin üzerinde yer almaya devam edecek gibi görünmektedir. Şimdinin modasında ise trend haline gelen renklerden en çok beğenilen ve tercih edilenler arasında bulunan kırmızı rengin an canlı tonu kullanılmıştır. Bu sayede de gözlere çekicilik oluğu kadar şıklığı yansıtması kolay bir hale getirilmiştir.

Çünkü sade tasarlanan tasarımların içinde desenlerden oluşan renk verilen modeller hanımların dikkatinden kaçmadığı için bu tasarımlara da oldukça beğeni kazanmasına vesile olmaktadır. Özellikle de kaşe kumaşın kullanıldığı kabanlar da çizgilerden oluşan desenlere ağırlık verilmiştir. Kullanım açısından en rahat kaban tarzı olacağı gibi kombinlerede ayrı bir hava estirmesi nedeni ile en çok aranılan modeller arasında şimdiden yerini almayı başarmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ama bazen kumaş ve derinin bir arada kullanıldığı ve bu sayede de farkı yakalamayı başaran mango kabanları ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Şık bir tarzı simgeleyenler de ise düz kesimden oluşan ve yaka kısmına hafifçe boğazlı görünümü kazandırılan modeli söyleyebiliriz. Ayrıca bu tarza bağlama şeklini ise irice bir düğme ile sonlandırılmıştır. Böylece hem estetik güzellik hem de yepyeni bir model yaratılmış olmaktadır. Uzun kabanlara bir çok değişik görünümleri kazandırabilirsiniz. Mesela dar kesimli pantolonlar ve tayt pantolonlar ile kombini oluşturduğunuz zaman zarif görünmenin de kolaylığını yakalayacaksınız. Yani kaban denilince aklınıza bu modeller sayesin de mango markası gelecektir.