Taç Kek Kalıbı Modelleri

  • 25 Ağustos 2019
  • 2.123 kez görüntülendi.
Taç Kek Kalıbı Modelleri

Keklerinizin ağızlarda bıraktığı tat kadar görselliğiyle de akıllarda iz bırakmak istiyorsanız farklı kek kalıbı tasarımlarıyla Taç’ın yeni kek kalıplarını denemeyi düşünebilirsiniz. Taç fırın döküm gri renk kek kalıbı, tasarımıyla farklı desenlerde kekler pişirmenizi sağlıyor. Kaliteli dökümden üretilen kek kalıbı, uzun yıllar mutfağınızın en çok kullanılan aksesuarlarından birisi olacağını söyleyebiliriz. Çayın yanında en çok aranan ev yapımı ürünlerden biri olan kek, içeriğinde bulundurduğu malzemeler sayesinde onlarca farklı şekilde hazırlanabiliyor. Bunların başında, havuçlu, limonlu, cevizli, portakallı ve çikolatalı kek gelmektedir. Türk damak tadına hitap eden kekler, kaliteli ve özgün tasarımıyla misafirlerinizin hayran bakışlarına maruz kalacaktır. Taç kek kalıpları, orijinal tasarımı sayesinde önce görselliğiyle dikkatleri çekecek kekleriniz ilave olarak lezzetiyle de birleşince tam da istediğiniz sonuca ulaşmış olacaksınız. Sağlam olduğu kadar yapışmayan iç kaplamasına sahip olmasıyla da tercih edilme sebebi oluyor. Döküm alüminyum materyal kullanılarak üretildiği için ısı kalıp içerisine eşit şekilde yayılıyor.

Bu sayede kekleriniz her zaman istediğiniz lezzette pişmesini sağlıyor. Yapışmaz kaplama iç yüzey de kekin dağılmadan kalıptan çıkarılmasını sağıyor. Taç dila döküm kalp şekilli pembe renk kek kalıbı işini aşkla yapanlar için tasarlanmıştır. Kalp formu ile keklerinizi aşkla pişirmenizi sağlar. Kalp şeklinde yapacağınız kekler görüntüsüyle de içinizi ısıtabilir. Kalp sevginizi gösterir ve kalp şeklinde eşinize, sevgilinize veya sevdiklerinize yapacağınız kekler sevgi bağlarınızı da güçlendirebilir. Kekinizin taç dila döküm kek kalıbıyla pişirilmesi kekinize ayrı bir lezzet katacaktır. Her bayanın evinde bulunması gereken bir kek kalıbı olduğunu düşünüyoruz.

Taç granit büyük boy kek kalıbı kalabalık gelen misafirler için yapılacak kekler de en ideal boy olacaktır. Taç şekilli silikon mor kek kalıbıyla kek dışında doğum günü pastası bile yapabilirsiniz. Pastanıza şekil vermek için zahmet çekmek zorunda kalmayarak kolayca şekil almasını sağlayabilirsiniz. Gül ve çiçek şekilli taç silikon kek kalıbı kullanarak tek seferde 15 tane küçük küçük farklı şekillerde kekler yapabilirsiniz. Kekleri dilimlemeye gerek duymadan kolayca servis etmenizi sağlar. Gelen misafirlerinizin bu şirin keklere hayran kalacağına eminiz.