Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Deri Yelek Modelleri

24.11.2013
5.414
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Deri Yelek Modelleri

Giyim sektöründe son zamanlarda derilere ağırlık verilmektedir. Bu deriler ile özellikle hanımların kıyafetlerinde fazlaca kullanılması nedeni ile trend olmayı başarmıştır. Zaten bayanların da büyük ilgi duymalarından dolayı en çok tercih edilenler ve beğenilenler arasında yer almayı başarmıştır. Bu sebepten dolayı da elbiseler, ayakkabılar, botlar, çizmeler, montlar, ceketler gibi kıyafetler olsun ayakkabı çeşitlerinde olsun sıkça kullanılarak seçilmesi uzun süre moda olmayı başaracak şekilde görünmesini sağlamaktadır. İşte sizler de artık kombinlerinize farklı stiller farklı imajlar yaratacağınız zaman sizlere sunulan bu fırsatlardan faydalanmayı unutmayınız. Bayan yeleklerinde de derilerden yana seçimlerini kullanılan tasarımcılar oldukça muhteşem görünümlü bayan deri yelek modellerini hazırlayarak değişimi üzerinize yansıtmasına olanak vermişlerdir. Farklılığını yaratan öge ise kullanılan kesimler ve deri yeleklerin üzerine ilave edilen aksesuarlar, zımbalar , püsküller gibi harika şekilde tamamlamış olmaktadırlar. Mesela yaz aylarında da rahatlıkla tek parça giyme imkanını yakalayacak ve mükemmel görüneceksiniz.

Kış aylarında ise ister gömlekler ile ister bluzlar veya farklı kıyafetler ile tamamlama şansını elinizde bulunduracağından emin olabilirsiniz. Aksesuarlardan zımbalar özenle eklenerek yerleştirilmiş ve adeta yeleklerin gösterişli olmasına imkan sunmuştur.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca bazılarında deri yelek olması nedeni ile deri ile yapılan püsküller, saçaklar gibi hoş görünümler kazandırılmış olanları da kesinlikle beğenecek ve giymekten hoşlanacağınız yeleklerden birisi olacaktır. Yakalar da geniş kesimli olanlar da göğüs altı hizasından kare yaka düşünülerek bir kaç düğme ile sonlandırılmıştır. Renk konusunda tereddüt etmeden tercih etmenizi sağlaması için koyu renkler kullanımının yanı sıra açık tonlara da yer verilerek renklerin güzelliğini bu deri yeleklerde görmeniz kaçınılmaz olmaktadır. Ebatlarına gelince ise kısa mini biraz da olsa uzun biçimler de kesimler ile değişimi sizlere sunmaktadır. Desenler de çiçek motifleri ve bir çok motifler, figürler kullanılmıştır. Deri olunca fermuarlar ön planda tutulmuştur. Çünkü deriler de kullanılan fermuarlar her zaman farklılığı yaratmayı başarması sebebi ile sizlerin de zevkine hitap edeceğinden hiç bir kuşkunuz olmasın. Böylece arzu edenler ister fermuar ile modeli zenginleştirilen ister düğmeler ile biraz farklı stiller yaratılanları seçmede özgür bırakılmıştır. Modasını bu deri yelekler kaybetmeyeceğini ve trendini devam ettireceğini düşünerek tercih yaptığınız zaman sizler de üzerinizde oluşan değişimi fark edecek ve doğru bir yelek seçimi olduğunu göreceksiniz. Deriler ise suni deriler ve hakiki deri değimiz ve adlandırılmış derilerden kullanılarak yapılması her zevke hitap etmesini kolaylaştırmıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.